SLUŽBY

Komplexní péče o vaši pleť a dekolt s použitím bio organických certifikovaných produktů.

Pro jednotlivá ošetření vybírám produkty a techniky, které se mi osobně osvědčily. Praxí nacházím kombinace, které skvěle fungují, pomáhají nám a s radostí je sdílím. Rovněž do ošetření zapojuji i pečlivě vybrané kosmetické přístroje.

Přeji si, aby ženy mohli přijít na kosmetickou péči plnou krásných živých vůní, kvalitního a funkčního ošetření pleti a zároveň hluboce relaxovat.

Těším se na Vás.

Tara

 

Ošetření pleti a dekoltu speciálními masážními technikami & pěstící výživnou péčí.

Naše pleť získá znovu zdravou barvu, je vyživená, vypnutá, velmi jemná na dotek a projasněná. Výsledkem manuálního faceliftingu je tedy nejen prokazatelně mladší a zářivější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Jedná se též o plně „spinkací ošetření“:-)

Velmi doporučuji tuto účinnou kosmetickou metodu.

Tara

Mikrojehličkové ošetření GENOSYS je prokázaným a účinným ošetřením k získání a dlouhodobému udržování krásné, zdravé a mladistvé pleti.

Podpoří vlastní tvorbu kolagenu a elastinu, které vedou k redukci již stávajících vrásek, zlepšuje se elasticita pokožky a vyhlazují jizvy. Velice účinná prevence proti stárnutí pokožky.

Velmi u této procedury oceňuji, že dokáže v základu pouze a hlavně mechanickým způsobem hloubkově aktivovat naše vlastní uzdravující a obnovující přirozené procesy v pokožce.

Metoda je vhodná pro všechny typy pleti (včetně pleti aknózní) a jakýkoliv věk.

Všem ženám, které hledají hluboce funkční dlouhodobě vhodnou anti-age proceduru s viditelnými výsledky, mohu vřele doporučit.

Těším se na Vás:-)

Tara

 

Depiluji cukrovou pastou již více než 12 roků a stále jen s tou nejlepší zkušeností.

Při dlouhodobé opakované depilaci začínají růst tenčí a slabší chloupky. Vlastní depilace je snadnější a časově rychlejší. Dochází ke značnému omezení množství chloupků (někdy až na cca 30%) a na některých místech již k trvalé depilaci (chloupek již nenaroste). Je zachováno zdraví pokožky.

Zde jsou důvody, proč k depilaci používám pouze cukrovou pastu, a zvláště značku PANDHY´S™.

Mohu vřele doporučit.

Tara

Intuitivně kombinuji různé masážní techniky, což slouží k hlubokému uvolnění těla, mysli a emočních zátěží.

Používám bio certifikované organické oleje doplněné oleji éterickými. Masáž tak provázejí intenzívní živé vůně a mnohdy vnášejí i Dary inspirace k jedinečné životní cestě dané klientky.

Ošetření hluboce zklidňuje a celistvě nás vnitřně propojuje.

Těším se na Vás.

Tara

Kombinace tělového a pleťového peelingucelotělové relaxační masáže.

Klientka odchází s pocitem lehkosti, s hluboce pročištěnou, vyživenou a na dotek velmi jemnou pokožkou i pletí.

Díky peelingové směsi je též významně podpořen krevní oběh a proudění lymfy.

Velmi doporučuji tento krásný celistvě pečující zážitek:-)

Tara

 

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara