SLUŽBY

Komplexní péče o vaši pleť & dekolt s použitím bio organické certifikované kosmetiky. Hloubkové čištění pleti, úprava/modelace obočí, barvení řas/obočí, depilace v obličeji, světelná terapie pro pleť, masáž, peeling, séra, maska, poradenství péče o pleť. Hluboký odpočinek a krásný pocit z čisté, hebké a vyživené pleti.

Mikrojehličkové ošetření GENOSYS je prokázaným a účinným ošetřením k získání a dlouhodobému udržování krásné, zdravé a mladistvé pleti. Podpoří vlastní tvorbu kolagenu a elastinu, které vedou k redukci již stávajících vrásek, zlepšuje se elasticita pokožky a vyhlazují jizvy. Velice účinná prevence proti stárnutí pokožky.

Ošetření pleti a dekoltu speciálními masážními technikami & pěstící výživnou péčí. Naše pleť získá znovu zdravou barvu, je vyživená, vypnutá, velmi jemná na dotek a projasněná. Celé ošetření rovněž umožňuje hlubokou mentální relaxaci a to zejména díky systematickému uvolňování obličejových svalů, šíje, ramen a dekoltu. Během ošetření záměrně kombinuji účinné manuální techniky – vzniká tak synergie účinků.

Velmi jemná depilace. Zachovává zdraví pokožky. Odstraňuje již krátké chloupky 2-3 mm. Zcela přírodní produkt, hypoalergenní. Pokožka je po cukrové depilaci hladká zpravidla 3-5 týdnů.

Celotělové relaxační masáže zejména pro ženy. Intuitivně kombinuji různé masážní techniky k hlubokému uvolnění těla, mysli a emočních zátěží. Součástí každé masáže je rovněž i masáž obličeje a hlavy & koupel chodidel. Celé tělo je tak propojeno k hluboké relaxaci. S použitím léčivých esenciálních masážních olejů v bio kvalitě.  

Celotělové ošetření pro ženy. Kombinace tělového a pleťového peelingu & celotělové relaxační masáže. Klientka odchází s pocitem lehkosti, s hluboce pročištěnou, vyživenou a na dotek velmi jemnou pokožkou i pletí. Díky peelingové směsi je též významně podpořen krevní oběh a proudění lymfy. Součástí každé masáže je rovněž i masáž obličeje a hlavy. Celé tělo je tak celistvě propojeno k hluboké relaxaci.

Líčení s bio dekorativní organickou kosmetikou je vskutku nádherný rituál přinášející při aplikaci radost a skvělý pocit trvající po celý den. Nezanáší póry a nezatěžuje pokožku syntetickými látkami, naopak je hojivá, regenerační, hydratuje. Velmi doporučuji to zkusit a otevřít se tomuto novému zážitku:-)

 K barvení a modelování tvaru obočí používám profesionální značku Brow Xenna. 

Službu si lze ve studiu oficiálně objednat již od minulého roku.

Promo online informace aktuálně v přípravě – děkuji za trpělivost:-)*

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara