SLUŽBY

Komplexní péče o pleť s použitím bio přírodní certifikované kosmetiky. Čištění pleti, úprava obočí, depilace v obličeji, poradenství péče o pleť. Hluboký odpočinek a krásný pocit z vyčištěné a vyživené pleti.

​Lifting – vypínací manuální masáž obličeje – patří k velice účinné kosmetické, ale i zdravotní péči pro zachování mladistvé pleti. Velmi doporučuji tuto účinnou metodu.

Velmi jemná depilace. Zachovává zdraví pokožky. Odstraňuje již krátké chloupky 2-3 mm. Zcela přírodní produkt, hypoalergenní. Pokožka je po cukrové depilaci hladká zpravidla 3-5 týdnů.  

Celotělové relaxační masáže zejména pro ženy. Intuitivně kombinuji různé masážní techniky k hlubokému uvolnění těla, mysli a emočních zátěží. S použitím léčivých aroma masážních olejů v bio kvalitě.  

Kombinace tělového peelingu a hluboké relaxační masáže. Zahrnuje též peeling pleti a lázeň pro chodidla. Klientka odchází s pocitem lehkosti, hebké, čisté a vyživené pokožky. 

Dopřejte si líčení, které nepopírá vaši jedinečnost a vystihuje to, kdo doopravdy jste. Lze zcela zapomenout na make-up plný silikonů a toxických látek a užívat si místo něj něžnou péči květin. Velmi doporučuji bio dekorativní kosmetiku Zuii Organic.