BIO kosmetická ošetření

O službě

Komplexní péče o vaši pleť a dekolt s použitím bio organických certifikovaných produktů.

Pro jednotlivá ošetření vybírám produkty a techniky, které se mi osobně osvědčily. Praxí nacházím kombinace, které skvěle fungují, pomáhají nám a s radostí je sdílím. Rovněž do ošetření zapojuji i pečlivě vybrané kosmetické přístroje.

Přeji si, aby ženy mohli přijít na kosmetickou péči plnou krásných živých vůní, kvalitního a funkčního ošetření pleti a zároveň hluboce relaxovat.

Těším se na Vás.

Tara

 

Hloubkové čištění pleti

Po důkladném změkčení pleti kombinuji ultrazvukovou špachtli s ruční technikou pro dosažení maximálního výsledku čisté pleti.  Tím je zaručen skvělý výsledek.

Úprava / modelace obočí

Po dohodě s klientkou vytvoření ideálního tvaru obočí, který si bude moci nadále v domácí péči udržovat i sama.

Barvení řas a obočí

Doplňující služba v rámci kosmetického ošetření, účtováno za zvýhodněnou cenu – viz. ceník. Případně lze objednat i na speciální službu modelování & barvení obočí hennou – tzv. Brow Henna (procedura trvající 60 min.).

Depilace v obličeji

Horní ret, brada, tváře, případně začištění okolí obočí. Používám cukrovou pastu zn. PANDHY´S™ - velice šetrná metoda, pasta je vyrobena patentovanou technologií z lékařské glukózy – více informací ZDE.

Kosmetická obličejová masáž

Obsahuje též prvky z lymfatické, liftingové & vakuové masáže, je hluboce relaxační. Pečlivě a důkladně provedená kosmetická masáž je jedním ze základních pilířů péče o pleť  pro maximální zachování jejího zdraví a vitality.

Masáže

Masáž dekoltu, trapézů, šíje, ramen a celých rukou se pojí se s kosmetickou obličejovou masáží v jeden plnohodnotný celek a je standardní součástí každého ošetření.

Peeling pleti

Odstraní odumřelé kožní buňky a je zcela nedílnou součástí celého ošetření. Používám speciální směs bylin a přírodních minerálů, která pročistí vaši pleť do nejjemnějších detailů. Navíc má tato směs i významné detoxikační účinky, je velmi vhodná i na zánětlivou pleť včetně pleti s akné. Pleť je po tomto peelingu rozzářená a je maximálně připravená vstřebat účinné látky.

Výživná séra / masky

Závěrem jsou klientce aplikovány výživné/léčebné produkty (séra/maska). Dle potřeb daného produktu používám k zapracování účinných látek do hloubky pleti ultrazvukovou špachtli (tzv. sonoforéza) nebo světelné terapie (fotoporace). Pomocí ultrazvuku se zmnohonásobí účinnost těchto látek. Ultrazvuk rozechvěje struktury pokožky a tak zvýší propustnost buněčné membrány, rovněž povzbuzuje látkovou výměnu.

Světelná terapie pro pleť (PDT)

Standardně v rámci každého kosmetického ošetření. Je vhodné pro všechny typy pleti. Monochromatické vysoce intenzivní studené světlo redukuje vrásky, léčí akné, stimuluje tvorbu nových kolagenních vláken, zrychluje, zvyšuje a prodlužuje účinky kosmetické péče.

DALŠÍ INFORMACE

Zkušenosti klientek

Dodnes som vďačná, že som dostala doporučenie na kozmetické ošetrenie u Tary…vždy si užívam a Tara má mnoho vecí dosť zrovnaných a vďaka rokom praxe, ktorým sa kozmetike venuje. Neprepadáva rychlo trendom a na prvom mieste je vždy to, aby ošetrenie či prípravky boli prírodné – žiadne zázraky za minutu, ktoré sa potom v dlhodobom horizonte na tvári nepekne odrazia. Ošetrenie je spojené so svetelnou terapiou a masážou rúk, čo je úžasný bonus. Vie doporučiť to rokmi overené, jednoduché a účinné.,.s presahom mimo kozmetiku. Necítite sa tam ako u predajcu kozmetických výrobkov, čo často býva, naopak je tam velmi slobodná atmosféra plná kľudu 🙂

(recenze Facebook)

Lucia K.

Skvělá kosmetika spojená s relaxací a velmi příjemné prostředí.

(recenze Google)

Hana Dostálová

Paní Tara je profesional a já si u ní vždy skvěle odpočinu🤗

(recenze Google)

Jindřiška Kapusňaková

Do studia se moc ráda vracím. Profesionalita, bezpečí, harmonie, tak bych ho popsala. Děkuju L

(recenze Google)

Lucie Benešová

Profesionální péče, krásné prostředí a ideální lokalita.

(recenze Google)

Sofie Futó

Strašně milá a empatická paní, byla jsem poprvé na brazilce a mám velmi dobrou zkušenost a všem doporučuji 🙂

(recenze Google)

Eva Goldšmídová

Příjemná kosmetika. Profi, cítíte se jako v bavlnce a navíc si krásně odpočinete. Moc příjemná zkušenost. Vřele doporučuji :)

(recenze Google)

Kateřina Tygl

S přístupem, službou poskytování péče a informací, s prostorem a domluvou jsem byla více než spokojená. Doporučuji – zkuste i Vy.

(recenze Google)

Linda S.

PRAHA

CENÍK

BIO kosmetika

BIO kosmetické ošetření pro ženy

Kosmetické ošetření (všechny typy pleti)

Více info

Délka: 100 min.
1590 Kč

Kosmetické ošetření de LUX

Více info

Délka: 120 min.
1890 Kč
Kosmetická ošetření standardně zahrnují: hloubkové čištění pleti & úprava/modelace obočí & depilace v obličeji & masáž obličeje, dekoltu, trapézů, šíje, ramen & peeling pleti & výživná séra/maska & světelná terapie pro pleť & masáž celých rukou & poradenství péče o pleť. Doplňující služby ke kosmetickému ošetření: Barvení řas & obočí. Denní jemné líčení. Rovněž lze každou péči obohatit o koupel chodidel v solné/bylinné lázni + masáž nohou po lýtka – vše dle ceníku „Doplňující služby v rámci kosmetiky“. Péče o všechny typy pleti včetně pleti aknózní či extrémně citlivé.

BIO kosmetické ošetření pro muže

Péče o pleť & relaxační masáž

Více info

Délka: 90 min.
1390 Kč

Doplňující služby v rámci kosmetiky

Barvení obočí

Více info

Délka: 5 min
90 Kč

Barvení řas

Více info

Délka: 10 min
110 Kč

Denní jemné bio líčení

Více info

Délka: 15 min.
290 Kč

Koupel chodidel + masáž

Více info

Délka: 10 min
190 Kč

Kosmetické služby jednotlivě

Úprava (modelace) obočí

Více info

Délka: 30 min.
490 Kč

Barvení obočí

Více info

Délka: 10 min.
260 Kč

Barvení řas

Více info

Délka: 20 min.
390 Kč

Úprava obočí (modelace) + barvení

Více info

Délka: 40 min.
690 Kč

Úprava obočí (modelace) + barvení obočí & řasy

Více info

Délka: 50 min.
900 Kč

Depilace horní ret/brada/tváře

Více info

Délka: 10 min.
á 140 Kč

Světelná terapie pro pleť – Omega Light tunel

Více info

Délka: 30 min.
490 Kč

Rezervace termínu

Máte zájem o BIO kosmetické ošetření? Zanechte mi zprávu

Vaše celé jméno*
Email*
Telefonní číslo*
Preferované datum/y
Preferovaný čas/y
Zpráva & dotazy
Newsletter

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara