BIO kosmetická ošetření

O službě

Komplexní péče o vaši pleť a dekolt s použitím bio organických certifikovaných produktů.

Pro jednotlivá ošetření vybírám produkty a techniky, které se mi osobně osvědčily. Praxí nacházím kombinace, které skvěle fungují, pomáhají nám a s radostí je sdílím. Rovněž do ošetření zapojuji i pečlivě vybrané kosmetické přístroje.

Přeji si, aby ženy mohli přijít na kosmetickou péči plnou krásných živých vůní, kvalitního a funkčního ošetření pleti a zároveň hluboce relaxovat.

Těším se na Vás.

Tara

 

Hloubkové čištění pleti

Po důkladném změkčení pleti kombinuji ultrazvukovou špachtli s ruční technikou pro dosažení maximálního výsledku čisté pleti.  Tím je zaručen skvělý výsledek.

Úprava / modelace obočí

Po dohodě s klientkou vytvoření ideálního tvaru obočí, který si bude moci nadále v domácí péči udržovat i sama.

Barvení řas a obočí

Doplňující služba v rámci kosmetického ošetření, účtováno za zvýhodněnou cenu – viz. ceník. Případně lze objednat i na speciální službu modelování & barvení obočí hennou – tzv. Brow Henna (procedura trvající 60 min.).

Depilace v obličeji

Horní ret, brada, tváře, případně začištění okolí obočí. Používám cukrovou pastu zn. PANDHY´S™ - velice šetrná metoda, pasta je vyrobena patentovanou technologií z lékařské glukózy – více informací ZDE.

Kosmetická obličejová masáž

Obsahuje též prvky z lymfatické, liftingové & vakuové masáže, je hluboce relaxační. Pečlivě a důkladně provedená kosmetická masáž je jedním ze základních pilířů péče o pleť  pro maximální zachování jejího zdraví a vitality.

Masáže

Masáž dekoltu, trapézů, šíje, ramen a celých rukou se pojí se s kosmetickou obličejovou masáží v jeden plnohodnotný celek a je standardní součástí každého ošetření.

Peeling pleti

Odstraní odumřelé kožní buňky a je zcela nedílnou součástí celého ošetření. Používám speciální směs bylin a přírodních minerálů, která pročistí vaši pleť do nejjemnějších detailů. Navíc má tato směs i významné detoxikační účinky, je velmi vhodná i na zánětlivou pleť včetně pleti s akné. Pleť je po tomto peelingu rozzářená a je maximálně připravená vstřebat účinné látky.

Výživná séra / masky

Závěrem jsou klientce aplikovány výživné/léčebné produkty (séra/maska). Dle potřeb daného produktu používám k zapracování účinných látek do hloubky pleti ultrazvukovou špachtli (tzv. sonoforéza) nebo světelné terapie (fotoporace). Pomocí ultrazvuku se zmnohonásobí účinnost těchto látek. Ultrazvuk rozechvěje struktury pokožky a tak zvýší propustnost buněčné membrány, rovněž povzbuzuje látkovou výměnu.

Světelná terapie pro pleť (PDT)

Standardně v rámci každého kosmetického ošetření. Je vhodné pro všechny typy pleti. Monochromatické vysoce intenzivní studené světlo redukuje vrásky, léčí akné, stimuluje tvorbu nových kolagenních vláken, zrychluje, zvyšuje a prodlužuje účinky kosmetické péče.

DALŠÍ INFORMACE

♥ Hloubkové čištění pleti – po důkladném změkčení pleti (s pomocí profesionálních produktů, ve výjimečných případech i s pomocí napářky) kombinuji ultrazvukovou špachtli s ruční technikou pro dosažení maximálního výsledku čisté pleti. Kvalitní ultrazvuková špachtle pročistí velmi šetrně, ale zároveň i účinně všechny póry v pleti. Pomůže pročistit i těžko dostupná místa – např. chřípí nosu. Póry, jež i přesto potřebují případně dočistit, dále ošetřuji ruční technikou hloubkového čištění. Tím je zaručen skvělý výsledek.

♥ Úprava/modelace obočí – po dohodě s klientkou vytvoření ideálního tvaru obočí, který si bude moci doma nadále udržovat i sama.

♥ Barvení řas a obočí – (doplňující služba v rámci kosmetického ošetření, účtováno za zvýhodněnou cenu – viz. ceník; případně lze objednat i na speciální službu modelování & barvení obočí hennou – tzv. Brow Henna)

♥ Depilace v obličeji (cukrovou pastou zn. PANDHY´S™)  – horní ret, brada, tváře, případně začištění okolí obočí. Velice šetrná metoda, pasta je vyrobena patentovanou technologií z lékařské glukózy – více informací ZDE.

♥ Kosmetická obličejová masáž – obsahuje též prvky z lymfatické, liftingové & vakuové masáže, je hluboce relaxační. Pečlivě a důkladně provedená kosmetická masáž je jedním ze základních pilířů péče o pleť  pro maximální zachování jejího zdraví a vitality.

♥ Masáž dekoltu, trapézů, šíje, ramen a paží – pojí se s obličejovou masáží v jeden plnohodnotný celek.

♥ Peeling pleti (odstranění odumřelých kožních buněk) – zcela nedílná součást celého ošetření – speciální směs bylin a přírodních minerálů pročistí vaši pleť do nejjemnějších detailů. Navíc má tato směs i významné detoxikační účinky, je velmi vhodná i na zánětlivou pleť včetně pleti s akné. Pleť je po tomto peelingu rozzářená a je maximálně připravená vstřebat účinné látky.

♥ Výživná séra & maska – na závěr jsou klientce aplikovány výživné/léčebné produkty (séra/maska). Dle možností daného produktu používám k zapracování účinných látek do hloubky pleti ultrazvukovou špachtli (tzv. sonoforéza) či světelnou terapii (tzv. fotoporace). Pomocí ultrazvuku se zmnohonásobí účinnost těchto látek. Ultrazvuk rozechvěje struktury pokožky a tak zvýší propustnost buněčné membrány, rovněž povzbuzuje látkovou výměnu.

♥ Světelnou terapii pro pleť – monochromatický tunel Omega light – dle typu a problému pleti.

♥ Masáž rukou (dlaně, předloktí, paže) – během působení masky/séra/fototerapie. S použitím bio certifikovaných olejů.

♥ Poradenství péče o pleť.

Pro klientky studia navíc možnost nákupu produktů bio pečující & dekorativní kosmetiky za zvýhodněné ceny.

Světelná terapie pro pleť je zahrnuta standardně v rámci každého kosmetického ošetření.

Používám Omega light monochromatický tunel.

Omega Light vytváří světla se specifickou vlnovou délkou (420-640 nm). Monochromatické vysoce intenzivní studené světlo proniká hluboko do podkoží a výrazně zlepšuje stav a zdraví pleti. Účinnost této fyzikální terapie je prokázaná mnoha klinickými testy z prestižních pracovišť po celém světě (více než tisíc studií). Světelné terapie se využívají nejen v kosmetice, ale i v dermatologii a chirurgii jako významná podpora hojení tkání.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Nedochází k žádným vedlejším účinkům, je zcela bezbolestné.

Pomáhá též zapracovat účinné látky do pokožky (tzv. fotoporace).

Při světelné terapii používám cíleně různé barvy (zejména je to světlo červené, modré, žluté, zelené, fialové a tyrkysové) vždy dle potřeb aktuálního stavu pleti.

Účinky světelné terapie:

 • redukuje vrásky (anti-age terapie)
 • léčba akné (působí proti bakteriím rodu Propionim Acnes)
 • stimuluje tvorbu nových kolagenních vláken
 • urychluje hojení (např. zjemňuje jizvy a zarudnutí po akné)
 • depigmentační ošetření
 • redukce otoků a červenání
 • léčí herpes v počátečním stádiu
 • ošetření Rosacei
 • zlepšuje stav citlivé pleti
 • prohlubuje relaxaci
 • zrychluje, zvyšuje a prodlužuje účinky kosmetického ošetření

Doporučuji též používání péče Biofáze (Nobilis Tilia). Ošetření v salónu probíhá za použití velmi koncentrovaných sér, dále navazuje 1-2 měsíční domácí péče.

Unikátní metoda přírodního ošetření pleti založená na ovlivňování enzymů přirozeně v ní obsažených. Biofáze jako metoda enzymatické regenerace navrací pleti ztracenou rovnováhu a pomáhá řešit její aktuální stav či problém. Významně snižuje oxidační stres, pomáhá uchovávat vitalitu pleti, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží.

Hlavními faktory, které enzymatickou rovnováhu ovlivňují jsou kompozice éterických olejů (ve vodní bázi) a jejich antioxidační aktivita.

Díky silné koncentraci synergických směsí éterických olejů nabízí Biofáze také relaxační aromaterapeutický rituál. Přírodní éterické oleje tak pozitivně ovlivňují momentální psychickou rovnováhu.

Ošetření Biofáze obsahuje tři synergická obnovující séra. Jejich účinky jsou viditelné již při prvním ošetření. Při pravidelném používání dochází k výraznému oživení vzhledu pleti, jejímu omlazení a zabránění předčasnému stárnutí. Každé sérum obsahuje až 7 druhů specificky působících 100% éterických olejů.

Výrobky řady Biofáze jsou výsledkem dlouholetého výzkumu společnosti Nobilis Tilia, potvrzené klinickými testy Univerzity Palackého v Olomouci. Všechny výrobky jsou certifikovanou přírodní kosmetikou (CPK).

Ošetření se skládá ze 3 obnovujících sér, které se nanášejí v předepsaném pořadí a s časovým odstupem 10ti minut.Tyto tři kroky zaručují synergický účinek celé kůry. První dvě séra jsou pevně dána, závěrečné třetí sérum se volí vždy dle problematiky pleti (ve výjimečných případech se aplikuje čtvrté sérum). Všechna séra se během ošetření nanášejí na pleť jemnou tlakovou masáží.

Doporučená intenzita péče:

Ošetření v salónu se provádí s Profi séry (intenzívní koncentrace) a je doporučeno 1x za 14-28 dní, podle závažnosti stavu pleti. Pro klientku je dále doporučena domácí péče Biofáze – zpravidla kúra 2x ročně/po dvou sadách sér na cca 2 měsíce.

Kontraindikace:

Ošetření Biofází není doporučeno používat v 1. trimestru těhotenství.
Není doporučeno kombinovat s přípravky jiných značek.

Celý proces je velice složitý. Pro jednoduchost si jej představme jako nerovnováhu mezi oxidačními látkami (oxidanty) a antioxidanty.

Způsobují ji především vnější faktory stárnutí pleti (např. zvýšená expozice UV, solária, nezdravá strava, stres, alkohol, málo pohybu, kouření, toxická zátěž vzduchu a životního prostředí).

Tato zvýšená aktivita oxidantů následně vede ke zvýšené tvorbě volných radikálů, které pak putují naším tělem a napadají zdravé buňky.

Pro správnou funkci pleti je tedy rovnováha pleti zásadní. V rovnovážném stavu jsou volné radikály pro tělo nepostradatelné. Napomáhají jeho ochraně a jsou součástí života buňky. Tím ovlivňují i činnost enzymů, které mají při správném fungování buňky přiměřenou aktivitu.

Zkušenosti klientek

Dodnes som vďačná, že som dostala doporučenie na kozmetické ošetrenie u Tary…vždy si užívam a Tara má mnoho vecí dosť zrovnaných a vďaka rokom praxe, ktorým sa kozmetike venuje. Neprepadáva rychlo trendom a na prvom mieste je vždy to, aby ošetrenie či prípravky boli prírodné – žiadne zázraky za minutu, ktoré sa potom v dlhodobom horizonte na tvári nepekne odrazia. Ošetrenie je spojené so svetelnou terapiou a masážou rúk, čo je úžasný bonus. Vie doporučiť to rokmi overené, jednoduché a účinné.,.s presahom mimo kozmetiku. Necítite sa tam ako u predajcu kozmetických výrobkov, čo často býva, naopak je tam velmi slobodná atmosféra plná kľudu 🙂

(recenze Facebook)

Lucia K.

Skvělá kosmetika spojená s relaxací a velmi příjemné prostředí.

(recenze Google)

Hana Dostálová

Paní Tara je profesional a já si u ní vždy skvěle odpočinu🤗

(recenze Google)

Jindřiška Kapusňaková

Do studia se moc ráda vracím. Profesionalita, bezpečí, harmonie, tak bych ho popsala. Děkuju L

(recenze Google)

Lucie Benešová

Příjemná kosmetika. Profi, cítíte se jako v bavlnce a navíc si krásně odpočinete. Moc příjemná zkušenost. Vřele doporučuji :)

(recenze Google)

Kateřina Tygl

S přístupem, službou poskytování péče a informací, s prostorem a domluvou jsem byla více než spokojená. Doporučuji – zkuste i Vy.

(recenze Google)

Linda S.

PRAHA
Za mě nejlepší kosmetika v Praze. Tara z vás přes hodinu nesundá ruce a použité „ingredience“ jsou v bio-alchymické-top kvalitě:). Úžasná péče, úžasné a vnímavé ženy.
(recenze Google)

Michaela Votrubová

Děkuji za nádherné kosmetické služby, kosmetiku s přírodními úžasnými produkty, nádherné tvarování a barvení obočí, světelnou terapii, která pomohla mé pleti, a další. Pobyt ve studiu, v rukách vzácné Tary, je opravdu velký zážitek. Odcházela jsem opět jako žena, opečovaná, vyladěná, spokojená. Velmi děkuji, doporučuji a těším se brzy znovu na tu nádhernou, voňavou péči. S vděčností Veronika

(recenze Google)

Veronika Pavlů

PRAHA

Jemné, profesionální péče, odpočinek❤🙏

Barbora Luna Chvátalová

Super ošetření, krásné produkty a dokonalé dlouhotrvající obočí❤ vřele doporučuji❤

Simona Bártová

Make-up Artist

Když jsem byla u Tary poprvé hlavní slovo, které mi přišlo na mysl byla “péče”. Ještě nikdy jsem se necítila tak opečovaná jako tady. A platí to stále😁…. ať už se jedná o kosmetiku nebo celotělovou masáž. Dokonce i depilace intimních partií cukrovou pastou byl podstatně příjemnější zážitek než jsem znala🙈😁

(recenze Google)

Klára Borská

PRAHA

Tara je vlídná, jemná, profesionální, prostředí příjemné, naprostá spokojenost. Navíc na pleti je Tařina péče znát, a to je mi šedesát :-). Oceňuji i používání bio prostředků bez chemie. Děkuji a doporučuji.

(recenze Google)

Vlasta U.

Lemniskáta – ŽIVOT BEZ BARIÉR, O.P.S.

Skvělá komunikace ohledně domlouvání termínu a kupování dárkového voucheru. Prostředí salónu je příjemné a útulné, člověk se zde opravdu dokáže uvolnit a zrelaxovat. Paní Tara je velmi milá a i přes hloubkové čištění pleti můj obličej nebyl druhý den tolik podrážděný, jak tomu bývalo po jiných kosmetických ošetřeních. Moc děkuji a mohu jedině doporučit:)

(recenze Google)

Karolína Radimská

Každá návštěva u Tary, je velmi osvěžující a příjemná po lidské úrovni a po té profesionální výjimečná výjimečností přístupu Tary a jejích profesních schopností. Pleť si každopádně vždy „medí a libuje“. „Jehličky“ pro mne byla naprosto nová zkušenost. Tato přírodní báze a naprostá důvěra v aplikatérku, pro mne byla motivující. Vrásky mám snad už od 17 ti, takže po čtyřicítce jsem šťastná, že se o sebe mám možnost starat a dohnat fáze, které jsem z existenčních důvodů jaksi byla nucená přeskočit. Jsem po první aplikaci a jsem z ní nadšená. Pleť je vyživenější a vypjatější, nasycená kvalitní „ stravou“. Už se těším příště. Moc děkuji, BB

Bára B.

PRAHA

Kto chce zažiť profesionálnu starostlivosť podporenú úžasnými účinkami prírodnej kozmetiky ale aj hlboký relax, TaraScarlett BIO Beauty Studio môžem len odporúčať. Tara je zázrak, ktorý rozžiari nielen Vašu pleť ale aj dušu. Dakujem❤️

Eva B.

PRAHA
Velmi jemné pohlazení po těle i duši…
Ve studiu je cítit klid, bezpečí a povznášející vůně od české kosmetiky a aromaterapie Nobilis Tilia, která uvolní a odnese na chvíli do říše snů.
Tara má profesionální a zároveň empatický přístup, který dodá ženě pocit, že je jedinečná…

Tereza K.

PRAHA

Navštívila jsem TaraScarlett Bio Beauty studio tento týden a byla jsem VELICE SPOKOJENÁ! Dostala jsem nadstandartní péči. Velmi mile mě překvapila masáž rukou, i vůně produktů a jejich jemnost, které Tara při kosmetické péči použila. VŘELE DOPORUČUJI!!!!

Ilonka M.

Praha

Do studia chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Nejvíc si cením osobního a přátelského přístupu, citlivosti a vstřícnosti. Pro mě je zde strávený čas relaxací a maximálním uvolněním od stresu.

Doporučuji všem tento luxusní zážitek.

Markéta K.

Praha

Kosmetika a depilaci u Tara Scarlett bio beauty studio chodím pravidelně. Dostávám laskavou a nadstandartní péči a radu k pleti. Překvapivá odměna je masáž rukou. Krásné prostředí a profesionální péče.

Takový zážitek přeji každé ženě❤️
Je to návykové! Děkuji🌸

Věrka O.

Praha

Dnes jsem poprvé navštívila krásné a voňavé studio Tary. Byl to úžasný zážitek. Tolik pozorné, jemné a láskyplné péče jsem dlouho nezažila.

Vřele doporučuji a děkuji.

Marcela V.

Praha

Po dlouhém hledání správné kosmetické péče jsem u Tary konečně našla to, co jsem hledala! Velmi příjemnou hodinku a půl s ošetřením bio kosmetikou od Nobilis Tilia s důkladnou masáží pleti a dekoltu můžu jen doporučit.

Pavlína P.

Praha

Kosmetické ošetření u Tary je nadmíru příjemné. Cením si jejího profesionálního přístupu, znalosti přírodních produktů, které používá i absolutního nacítění na člověka, kterého má ve své péči. Pokud mohu porovnat s jinou zkušeností, naprosto oceňuji klid, kterým vás obklopí. Velmi oceňuji také skutečnost, že během aplikace pleťové masky probíhá velmi příjemná masáž rukou. Za sebe mohu vyjádřit jen dík.

Michaela Valová

www.nihave.cz

Miluju to u Tary. Je to jako přijít do chrámu. Bio silice a oleje, úžasná péče, krásná ženská energie. Odpočinek, vznešenost, silná sdílení a vše, co do kvalitních ženských „lázní“ patří. PS: jsem totálně závislá na ajurvédickém bylinném peelingu a kosmetickým ošetřením lipovou řadou a gerániovou biofází.

Karolína Fakheri Tehrani

Ošetření a péče u Tary to je vždycky úžasná, trpělivá, krásná práce za použití kvalitních, přírodních produktů, naprostá důvěra, odpočinek, zkrátka skvělé, děkuji! A mimochodem výsledek Taro – jsi kouzelnice. :)

Veronika P.

Praha 5

Tara mi depiluje podpaží, třísla (někdy i brazilku) a nohy již mnoho let. Její péče je vždy precizní, téměř bezbolestná a decentní. Její krásné ženské vyzařování je vždy balzámem na duši ❤️ Doporučuji všem ženám, které touží po sametové kůži a té nejlepší kvalitě péče. 😊

Tamara

Průvodkyně transformačními rituály – Cesta ženy, www.cestazeny.cz

CENÍK

BIO kosmetika

BIO kosmetické ošetření pro ženy

Kosmetické ošetření (všechny typy pleti)

Více info

Délka: 100 min.
1690 Kč

Kosmetické ošetření de LUX

Více info

Délka: 120 min.
1990 Kč
Kosmetická ošetření standardně zahrnují: hloubkové čištění pleti & úprava/modelace obočí & depilace v obličeji & masáž obličeje, dekoltu, trapézů, šíje, ramen & peeling pleti & výživná séra/maska & světelná terapie pro pleť & masáž celých rukou & poradenství péče o pleť. Doplňující služby ke kosmetickému ošetření: Barvení řas & obočí. Denní jemné líčení. Rovněž lze každou péči obohatit o koupel chodidel v solné/bylinné lázni + masáž nohou po lýtka – vše dle ceníku „Doplňující služby v rámci kosmetiky“. Péče o všechny typy pleti včetně pleti aknózní či extrémně citlivé.

BIO kosmetické ošetření pro muže

Péče o pleť & relaxační masáž

Více info

Délka: 90 min.
1590 Kč

Doplňující služby v rámci kosmetiky

Barvení obočí

Více info

Délka: 5 min
90 Kč

Barvení řas

Více info

Délka: 10 min
110 Kč

Denní jemné bio líčení

Více info

Délka: 15 min.
290 Kč

Koupel chodidel + masáž

Více info

Délka: 15 min
290 Kč

Kosmetické služby jednotlivě

Úprava (modelace) obočí

Více info

Délka: 30 min.
590 Kč

Barvení obočí

Více info

Délka: 10 min.
260 Kč

Barvení řas

Více info

Délka: 20 min.
390 Kč

Úprava obočí (modelace) + barvení

Více info

Délka: 40 min.
790 Kč

Úprava obočí (modelace) + barvení obočí & řasy

Více info

Délka: 50 min.
990 Kč

Depilace horní ret/brada/tváře

Více info

Délka: 10 min.
á 240 Kč

Světelná terapie pro pleť – Omega Light tunel

Více info

Délka: 30 min.
490 Kč

Rezervace termínu

Máte zájem o BIO kosmetické ošetření? Zanechte mi zprávu

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara