Bio kosmetika se pro mě stala zcela přirozenou součástí péče o zdraví, krásu a doprovází mě na osobní cestě ke změnám, transformaci a nalezení rovnováhy, souladu s přírodou.

Je pro mě velmi důležité používat denní běžnou kosmetiku, ale též kosmetiku dekorativní či přípravky pro péči o domácnost v co nejvyšší kvalitě a nejčistší formě. Proto jsou mojí volbou produkty, které jsou připraveny a vyrobeny s maximální péčí a vědomým přístupem k naší Zemi.

Bio kosmetika vnáší do našich životů skutečné přírodní vůně, přináší nám tak dary aromaterapie jako nedílnou součást. Celé tělo je provoněno esencemi bylin, květin a stromů. Cítíme, že v okamžiku, kdy začneme používat pro své tělo čisté produkty, ony nás postupně vůněmi hluboce prostupují, jejich esence se stávají naší součástí, a my můžeme tak znovu vnímat naše hluboké propojení sami se sebou a s Přírodou.

Příroda obsažená v bio kosmetice, éterických olejích či v jakékoliv jiné formě, jež vstupuje do našich životů, nás inspiruje ke znovu nacházení vlastního zdraví a probouzí v nás vnitřní Moudrost. Ta je nám též světlem na Cestu životem. Nechme se vést!

Více o mne se můžete dočíst v rozhovoru pro Ženy s.r.o. ZDE

Zkušenosti klientek

BIO Beauty Studio je oáza vůní přírodních olejů. Tara je úžasná žena a ošetření v salonu je skutečně požitkem pro všechny smysly. Ví moc dobře, co dělá a dělá to s láskou, jemností a péčí. Vždy si u ní připadám jako královna a odcházím dokonale odpočatá. Každá návštěva je malý rituál, který mě nabije energií a zároveň zklidní. Moc ráda se vracím! Tara je pro mě světlo, klid, láska, jemnost, něžnost, starostlivost a moudrost.

(recenze Facebook)

Štěpánka Lörinzová

PRAHA

Našla jsem si toto studio podle snadné dostupnosti a popisu nabízených služeb na jeho webových stránkách. S kvalitou poskytované péče, prostředím a hlavně s profesionálním a velmi milým přístupem paní kosmetičky jsem nadmíru spokojená. Studio navštěvuji pravidelně a čas tam strávený je pro mě vždy velmi příjemnou relaxací.

(recenze Google)

Pavla Blažková

PRAHA

K paní Taře chodím na depilaci cukrovou pastou již přes rok a jsem spokojená. Oceňuji její pečlivost a svědomitý přístup k práci. Zároveň jsem vděčná za její vstřícnost co se týče domlouvání si termínů. Studio je čisté a nachází se hned u metra, což je užitečné.

Eva

PRAHA

Krásné kosmetické studio, paní kosmetička moc příjemná a milá. Vždy odcházím s velmi spokojenou pletí. Vřele doporučuji, za mě top!

(recenze Google)

Julie Jonášová

PRAHA

Tara je skvělá, na kosmetice jsem se skvěle uvolnila. Šla jsem vůbec poprvé na kosmetiku, vše mi bylo krásně vysvětleno. Kosmetika úžasně voňavá a kvalitní. Doporučuji!

(recenze Google)

Lucie Spejchalová

Kosmetické ošetření u Tary je vždy úžasný zážitek a zároveň to nejlepší, co své pleti mohu dopřát. Při ošetření příjemně zrelaxuji za zvuku uklidňující hudby na pohodlném lehátku. Během působení pleťové masky Tara masíruje ruce, což je skvělým doplňkem k ošetření obličeje. Tara vždy ví, co s mou pletí udělat, doporučí mi vhodné výrobky, které jsou navíc od mojí oblíbené značky bio kosmetiky. Tary péče je opravdu znát a velmi ji doporučuji každému. Tolik pochval jako po ošetření, jsem od okolí na svou pleť nikdy nedostala. Pleť je na první pohled pevnější a vyživenější.
Jako pozitivní dále hodnotím možnost objednat se i k večeru, takže krásně stíhám i s prací. Pět hvězdiček je prostě málo🙂

(recenze Google)

Andrea Kavková

PRAHA

Kosmetické ošetření u Tary je jako pohlazení po duši. Odcházím od ní s rozzářenou, krásnou pletí a zároveň v jejím doteku je tolik klidu a pečující, laskavé energie. Vždy si u ní dokonale odpočinu.

Propojuje vnitřní i vnější krásu a to nebývá vždy zvykem.

Kvalitní přírodní produkty a úchvatné vůně péči vhodně doplňují.

Jana K.

PRAHA

Návštěva u Tary ve studiu je pokaždé zážitkem. Krásné a voňavé prostředí, příjemná hudba, liftingová masáž obličeje i celotělová relaxační masáž na špičkové úrovni. Krásně si zde odpočinete. Jsem ráda, že jsem Taru objevila, těším se na každou další návštěvu a rozhodně doporučuji! Kateřina

(recenze Google)

Kateřina Hlaváčová

PRAHA

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara