Bio kosmetika se pro mě stala zcela přirozenou součástí péče o zdraví, krásu a doprovází mě na osobní cestě ke změnám, transformaci a nalezení rovnováhy, souladu s přírodou.

Je pro mě velmi důležité používat denní běžnou kosmetiku, ale též kosmetiku dekorativní či přípravky pro péči o domácnost v co nejvyšší kvalitě a nejčistší formě. Proto jsou mojí volbou produkty, které jsou připraveny a vyrobeny s maximální péčí a vědomým přístupem k naší Zemi.

Bio kosmetika vnáší do našich životů skutečné přírodní vůně, přináší nám tak dary aromaterapie jako nedílnou součást. Celé tělo je provoněno esencemi bylin, květin a stromů. Cítíme, že v okamžiku, kdy začneme používat pro své tělo čisté produkty, ony nás postupně vůněmi hluboce prostupují, jejich esence se stávají naší součástí, a my můžeme tak znovu vnímat naše hluboké propojení sami se sebou a s Přírodou.

Příroda obsažená v bio kosmetice, éterických olejích či v jakékoliv jiné formě, jež vstupuje do našich životů, nás inspiruje ke znovu nacházení vlastního zdraví a probouzí v nás vnitřní Moudrost. Ta je nám též světlem na Cestu životem. Nechme se vést!

Více o mne se můžete dočíst v rozhovoru pro Ženy s.r.o. ZDE

Zkušenosti klientek

Dodnes som vďačná, že som dostala doporučenie na kozmetické ošetrenie u Tary…vždy si užívam a Tara má mnoho vecí dosť zrovnaných a vďaka rokom praxe, ktorým sa kozmetike venuje. Neprepadáva rychlo trendom a na prvom mieste je vždy to, aby ošetrenie či prípravky boli prírodné – žiadne zázraky za minutu, ktoré sa potom v dlhodobom horizonte na tvári nepekne odrazia. Ošetrenie je spojené so svetelnou terapiou a masážou rúk, čo je úžasný bonus. Vie doporučiť to rokmi overené, jednoduché a účinné.,.s presahom mimo kozmetiku. Necítite sa tam ako u predajcu kozmetických výrobkov, čo často býva, naopak je tam velmi slobodná atmosféra plná kľudu 🙂

(recenze Facebook)

Lucia K.

Skvělá kosmetika spojená s relaxací a velmi příjemné prostředí.

(recenze Google)

Hana Dostálová

Paní Tara je profesional a já si u ní vždy skvěle odpočinu🤗

(recenze Google)

Jindřiška Kapusňaková

Do studia se moc ráda vracím. Profesionalita, bezpečí, harmonie, tak bych ho popsala. Děkuju L

(recenze Google)

Lucie Benešová

Profesionální péče, krásné prostředí a ideální lokalita.

(recenze Google)

Sofie Futó

Strašně milá a empatická paní, byla jsem poprvé na brazilce a mám velmi dobrou zkušenost a všem doporučuji 🙂

(recenze Google)

Eva Goldšmídová

Příjemná kosmetika. Profi, cítíte se jako v bavlnce a navíc si krásně odpočinete. Moc příjemná zkušenost. Vřele doporučuji 🙂

(recenze Google)

Kateřina Tygl

S přístupem, službou poskytování péče a informací, s prostorem a domluvou jsem byla více než spokojená. Doporučuji – zkuste i Vy.

(recenze Google)

Linda S.

PRAHA

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara