Bio kosmetika se pro mě stala zcela přirozenou součástí péče o zdraví, krásu a doprovází mě na osobní cestě ke změnám, transformaci a nalezení rovnováhy, souladu s přírodou.

Je pro mě velmi důležité používat denní běžnou kosmetiku, ale též kosmetiku dekorativní či přípravky pro péči o domácnost v co nejvyšší kvalitě a nejčistší formě. Proto jsou mojí volbou produkty, které jsou připraveny a vyrobeny s maximální péčí a vědomým přístupem k naší Zemi.

Bio kosmetika vnáší do našich životů skutečné přírodní vůně, přináší nám tak dary aromaterapie jako nedílnou součást. Celé tělo je provoněno esencemi bylin, květin a stromů. Cítíme, že v okamžiku, kdy začneme používat pro své tělo čisté produkty, ony nás postupně vůněmi hluboce prostupují, jejich esence se stávají naší součástí, a my můžeme tak znovu vnímat naše hluboké propojení sami se sebou a s Přírodou.

Příroda obsažená v bio kosmetice, éterických olejích či v jakékoliv jiné formě, jež vstupuje do našich životů, nás inspiruje ke znovu nacházení vlastního zdraví a probouzí v nás vnitřní Moudrost. Ta je nám též světlem na Cestu životem. Nechme se vést!

Více o mne se můžete dočíst v rozhovoru pro Ženy s.r.o. ZDE

Certifikáty & osvědčení

Certifikat_Indicka masaz hlavy_060612

Indická masáž hlavy, Antistresová masáž (Dexter Academy)

Certifikat_Balneo a zabaly_120612

Balneo a zábaly (Dexter Academy)

Certifikat_Lifting masaz obliceje_Dexter Academy_200612

Lifting obličeje (Dexter Academy)

Certifikat_Thajska masaz_010712

Certifikát Tradiční thajská masáž (Dexter Academy)

Kurz_Reflexni terapie_15.7.-21.7. 2012

Kurz Reflexní terapie (Beáta a Július Patakyovi)

Certifikat_Nobilis Tilia_Prakticka aromaterapie_100920.jpg

Praktická aromaterapie (Nobilis Tilia)

Certifikat_Aromaterapeuticka relaxacni masaz_3.-4.10. 2020

Aromaterapeutická relaxační masáž (Nobilis Tilia)

Zobrazit další certifikáty

Zkušenosti klientek

Kto chce zažiť profesionálnu starostlivosť podporenú úžasnými účinkami prírodnej kozmetiky ale aj hlboký relax, TaraScarlett BIO Beauty Studio môžem len odporúčať. Tara je zázrak, ktorý rozžiari nielen Vašu pleť ale aj dušu. Dakujem❤️

Eva B.

PRAHA
Velmi jemné pohlazení po těle i duši…
Ve studiu je cítit klid, bezpečí a povznášející vůně od české kosmetiky a aromaterapie Nobilis Tilia, která uvolní a odnese na chvíli do říše snů.
Tara má profesionální a zároveň empatický přístup, který dodá ženě pocit, že je jedinečná…

Tereza K.

PRAHA

Navštívila jsem TaraScarlett Bio Beauty studio tento týden a byla jsem VELICE SPOKOJENÁ! Dostala jsem nadstandartní péči. Velmi mile mě překvapila masáž rukou, i vůně produktů a jejich jemnost, které Tara při kosmetické péči použila. VŘELE DOPORUČUJI!!!!

Ilonka M.

Praha

Do studia chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Nejvíc si cením osobního a přátelského přístupu, citlivosti a vstřícnosti. Pro mě je zde strávený čas relaxací a maximálním uvolněním od stresu.

Doporučuji všem tento luxusní zážitek.

Markéta K.

Praha

Kosmetika a depilaci u Tara Scarlett bio beauty studio chodím pravidelně. Dostávám laskavou a nadstandartní péči a radu k pleti. Překvapivá odměna je masáž rukou. Krásné prostředí a profesionální péče.

Takový zážitek přeji každé ženě❤️
Je to návykové! Děkuji🌸

Věrka O.

Praha

Dnes jsem poprvé navštívila krásné a voňavé studio Tary. Byl to úžasný zážitek. Tolik pozorné, jemné a láskyplné péče jsem dlouho nezažila.

Vřele doporučuji a děkuji.

Marcela V.

Praha

Po dlouhém hledání správné kosmetické péče jsem u Tary konečně našla to, co jsem hledala! Velmi příjemnou hodinku a půl s ošetřením bio kosmetikou od Nobilis Tilia s důkladnou masáží pleti a dekoltu můžu jen doporučit.

Pavlína P.

Praha

Kosmetické ošetření u Tary je nadmíru příjemné. Cením si jejího profesionálního přístupu, znalosti přírodních produktů, které používá i absolutního nacítění na člověka, kterého má ve své péči. Pokud mohu porovnat s jinou zkušeností, naprosto oceňuji klid, kterým vás obklopí. Velmi oceňuji také skutečnost, že během aplikace pleťové masky probíhá velmi příjemná masáž rukou. Za sebe mohu vyjádřit jen dík.

Michaela Valová

www.nihave.cz

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara
Copyright © 2020 Tara Scarlett, design by JAN HANZL