Liftingové masáže obličeje

Velmi doporučuji tuto účinnou metodu. 

Liftingová masáž obličeje

Hodinové ošetření pleti a dekoltu včetně speciálního ájurvédského peelingu, výživných olejů a vitamínů A a E. Naše pleť získá znovu zdravou barvu, je vyživená, projasněná a zářivá.

Lifting – vypínací manuální masáž obličeje – patří k velice účinné kosmetické, ale i zdravotní péči pro zachování mladistvé pleti. Používají se při něm systematické hmaty, které působí na mimické svaly v obličeji a na krku. Dochází tak k velmi hlubokému celkovému uvolnění napětí v obličeji a navození psychické pohody, pleť je vypnutá, zvyšuje se její pružnost, vrásky jsou účinně zjemněny, krevní mikrocirkulace se včetně funkce lymfatického systému obnovuje a uzdravuje, dochází tak k přirozené detoxikaci. Též často pozorujeme efekt, kdy je náš obličej doslova „zeštíhlen“ odplavením přebytečných nahromaděných látek v naší pokožce. Výrazný efekt pozorujeme i u kruhů pod očima zejména při nateklých váčcích.

Pro nejlepší a dlouhodobé účinky doporučuji provést úvodní intenzívní ošetření 4-6x a to pravidelně 2x týdně. Následně pro zachování efektu masáž opakovat 1x za 3-4 týdny.

Kontraindikace může vzniknout při poruchách štítné žlázy – zde doporučuji předem konzultaci s lékařem.

Zkušenosti klientek

V přípravě...

CENÍK LIFTINGOVÉ MASÁŽE OBLIČEJE

Liftingová masáž obličeje

Více info

Délka: 60 min
700 Kč

Rezervace termínu

máte zájem o liftingovou masáš obličeje? zanechte mi zprávu

Vaše celé jméno*
Email*
Telefonní číslo*
Preferované datum
Preferovaný čas
Zpráva & dotazy
Ochrana osobních údajů*
Newsletter