Depilace cukrovou pastou

DEPILACE JAKO POHLAZENÍ

Depiluji cukrovou pastou již více než 10 roků a stále jen s tou nejlepší zkušeností. Zde jsou důvody, proč k depilaci používám pouze cukrovou pastu, a zvláště značku PANDHY´S™. Mohu vřele doporučit.

Zcela přírodní produkt

Cukrová pasta je k depilaci a peelingům používána po velmi dlouhou historii (první zmínky pocházejí již z doby královny Kleopatry). Základní surovinou je cukr, je tak zcela přírodním a léty prověřeným produktem.

Patentovaná technologie

Cukrová pasta zn. PANDHY´S™ je vyráběna patentovanou technologií, neobsahuje „obyčejný cukr“, ale je to směs monosacharidů, obsahuje stejnou glukózu, jakou produkuje náš organismus.

Hypoalergenní

Pasta je hypoalergenní, nezpůsobuje žádné alergické reakce. Nanáší se na pokožku zahřátá na teplotu těla – chrání tak naši kůži při depilaci.

Depiluje krátké chloupky

Lze depilovat i velmi krátké chloupky 2-3 mm, zpravidla dokáže odstranit z folikulu i podélně zarostlé chloupky.

Po směru růstu

Chloupky jsou vytrhávány po směru růstu, jedná se o velmi jemnou depilaci. Tímto je též sníženo riziko přetrhávání chloupků a jejich okamžitému opětovnému růstu.

Precizní dočištění

Na dané depilované místo se můžeme vícekrát vracet až k úplnému dočištění chloupků.

Bez oleje a citrónové šťávy

Cukrová pasta PANDHY´S™ neobsahuje citrónovou šťávu (zvyšuje riziko alergické reakce na pokožce a je velmi citlivá na UV záření) a ani olej (zamezuje spolehlivému přilnutí na pokožku a proniknutí aktivních látek do folikulu).

Dlouhotrvající účinky

Pokožka je po cukrové depilaci hladká zpravidla 3-5 týdnů. Případné zarůstání chloupků po depilaci cukrovou pastou se objevuje jen velmi výjimečně – v takovém případě je zákaznici doporučena domácí péče mezi depilacemi.

 

Peeling depilovaných míst

Při samotné depilaci zároveň dochází k peelingu ošetřovaných míst – velmi efektivní odstranění odumřelých kožních buněk, aniž by docházelo k jakémukoliv narušování vrstvy živých kožních buněk. Proto můžeme depilovat i při ekzémech a psoriáze.

OCENĚNÍ PANDHY´S™

Výrobky PANDHY´S™ získaly v roce 2006 v Paříži Evropskou inovační cenu Pierantoni.

Zkušenosti klientek

Velmi jemné pohlazení po těle i duši…
Ve studiu je cítit klid, bezpečí a povznášející vůně od české kosmetiky a aromaterapie Nobilis Tilia, která uvolní a odnese na chvíli do říše snů.
Tara má profesionální a zároveň empatický přístup, který dodá ženě pocit, že je jedinečná…

Tereza K.

PRAHA

Navštívila jsem TaraScarlett Bio Beauty studio tento týden a byla jsem VELICE SPOKOJENÁ! Dostala jsem nadstandartní péči. Velmi mile mě překvapila masáž rukou, i vůně produktů a jejich jemnost, které Tara při kosmetické péči použila. VŘELE DOPORUČUJI!!!!

Ilonka M.

Praha

Do studia chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Nejvíc si cením osobního a přátelského přístupu, citlivosti a vstřícnosti. Pro mě je zde strávený čas relaxací a maximálním uvolněním od stresu.

Doporučuji všem tento luxusní zážitek.

Markéta K.

Praha

Kosmetika a depilaci u Tara Scarlett bio beauty studio chodím pravidelně. Dostávám laskavou a nadstandartní péči a radu k pleti. Překvapivá odměna je masáž rukou. Krásné prostředí a profesionální péče.

Takový zážitek přeji každé ženě❤️
Je to návykové! Děkuji🌸

Věrka O.

Praha

Dnes jsem poprvé navštívila krásné a voňavé studio Tary. Byl to úžasný zážitek. Tolik pozorné, jemné a láskyplné péče jsem dlouho nezažila.

Vřele doporučuji a děkuji.

Marcela V.

Praha

Po dlouhém hledání správné kosmetické péče jsem u Tary konečně našla to, co jsem hledala! Velmi příjemnou hodinku a půl s ošetřením bio kosmetikou od Nobilis Tilia s důkladnou masáží pleti a dekoltu můžu jen doporučit.

Pavlína P.

Praha

Kosmetické ošetření u Tary je nadmíru příjemné. Cením si jejího profesionálního přístupu, znalosti přírodních produktů, které používá i absolutního nacítění na člověka, kterého má ve své péči. Pokud mohu porovnat s jinou zkušeností, naprosto oceňuji klid, kterým vás obklopí. Velmi oceňuji také skutečnost, že během aplikace pleťové masky probíhá velmi příjemná masáž rukou. Za sebe mohu vyjádřit jen dík.

Michaela Valová

www.nihave.cz

Miluju to u Tary. Je to jako přijít do chrámu. Bio silice a oleje, úžasná péče, krásná ženská energie. Odpočinek, vznešenost, silná sdílení a vše, co do kvalitních ženských “lázní” patří. PS: jsem totálně závislá na ajurvédickém bylinném peelingu a kosmetickým ošetřením lipovou řadou a gerániovou biofází.

Karolína Fakheri Tehrani

Benefity při dlouhodobé cukrové depilaci

Při dlouhodobé opakované depilaci začínají růst tenčí a slabší chloupky.

Vlastní depilace je snadnější a časově rychlejší.

Dochází ke značnému omezení množství chloupků (až 30%) a na některých místech již k trvalé depilaci (chloupek již nenaroste).

Je zachováno zdraví pokožky.

Časté dotazy a zajímavosti

Cukrová pasta zn. PANDHY´S není testovaná na zvířatech.

CENÍK DEPILACE CUKROVOU PASTOU

Lýtka

Více info

Délka: 45 min
490 Kč

Celé nohy

Více info

Délka: 90 min
890 Kč

Celé ruce

Více info

Délka: 40 min.
430 Kč

Předloktí

Více info

Délka: 30 min.
330 Kč

Podpaží

Více info

Délka: 20 min
340 Kč

Horní ret/brada/tváře

Více info

Délka: 15 min
á 140 Kč

Třísla

Více info

Délka: 15 min
340 Kč

Depi celé “bikiny”

Více info

Délka: 30 min
560 Kč

Brazilská depilace (pouze pro ženy)

Více info

Délka: 50 min
790 Kč

Rezervace termínu

máte zájem o depilaci cukrovou pastou? zanechte mi zprávu

Vaše celé jméno*
Email*
Telefonní číslo*
Preferované datum
Preferovaný čas
Zpráva & dotazy
Ochrana osobních údajů*
Newsletter