Mikrojehličková mezoterapie Genosys

Mikrojehličkové ošetření GENOSYS je prokázaným a účinným ošetřením k získání a dlouhodobému udržování krásné, zdravé a mladistvé pleti. Podpoří vlastní tvorbu kolagenu a elastinu, které vedou k redukci již stávajících vrásek, zlepšuje se elasticita pokožky a vyhlazují jizvy. Velice účinná prevence proti stárnutí pokožky.

***

Pleť je ošetřena unikátní patentovanou technologií diskového vibračního jehličkového roleru, jež vytváří v pleti až půl miliónu mikro kanálků (mikro vpichů/otvorů) a které utvoří transportní cesty pro vysoce účinná séra. Veškeré přípravky jsou 5NO (neobsahují tedy žádné chemické přísady – surfaktanty, umělé pigmenty, alkohol, vůně; pokožka tak získává pouze speciálně účinné látky, které podporují dělení fibroblastů a tvrobu kolagenních vláken).

Procedura terapie s unikátním rolerem Genosys je velmi rychlá, efektivní a velice šetrná k pleti.

Navíc samotné ošetření přirozeně aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem (pleť je tak zároveň zesílena) a spouští kaskádu vlastních omlazujících procesů v kůži.

Metoda je vhodná pro všechny typy pleti (včetně pleti aknózní) a jakýkoliv věk.

Mikrojehličková mezoterapie – účinky:

* Zpomaluje nástup procesu stárnutí kůže. * Omlazuje pokožku na obličeji, krku, dekoltu. * Zlepšuje pružnost (elasticitu) pokožky tvorbou vlastního kolagenu a vyhlazuje jemné linie a vrásky, zmenšuje póry. * Snižuje hloubku hlubokých vrásek. * Zlepšuje vzhled jizviček po akné, snižuje zánětlivý proces. * Účinně zmírňuje pigmentace. * Regeneruje pokožku poškozenou sluncem.

Unikátní vlastnosti roleru a ošetření GENOSYS:

* nejvyšší počet jehliček – od 405 do 540 dle metody (jiné rolery cca pouze 200 jehel) – snížení času ošetření, za stejnou dobu vytvoříme mnohonásobě vyšší počet mikrokanálů – vpichů (cca 500 000), které plní funkci transportní a regeneračně stimulující

* síla jehliček je pouze 0,2 mm (ostatní rolery cca 0,25-0,3 mm) – ve srovnání s ostatními rolery jsou tedy nejjemnější, ošetření je velmi šetrné k pleti, je zcela snížena bolestivost

* tvar jehliček – unikátně u roleru Genosys ve tvaru šestihranu – diamantu (tento tvar zajišťuje, že celkový kontaktní povrch s kůží je minimalizován na co nejmenší plochu oproti klasickým jehlám s kulatým průřezem, umožňuje tak velice šetrné ošetření k naší pleti)

* materiál & typ jehliček – SUS 304H typ disk (ostatní rolery SUS 304H typ drát)

* jehlový disk – systém kruhových disků spojených do válečku klade důraz na zcela bezpečný provoz; úhel jehliček 6 stupňů umožňuje přesný vertikální vpich (vysoká šetrnost ošetření k pleti)

* vibrační funkce – díky vibrujícímu pohybu (přibližně 6000x za minutu) stimuluje méně spouštěcích bodů, výsledkem je zcela snížená bolestivost

GENOSYS je světová jednička v mikrojehličkování – Gene Re-birth System (systém obnovy genu).  Vyrovnaná technika s minimálním časem na zotavení a s viditelnými a dlouhodobými účinky.

Doplňující informace

Podle hloubky vpichu se používá či nepoužívá anestetický krém.

Hlavice jsou vyměnitelné nově pro každou klientku – zcela hygienický systém.

Součástí každého ošetření pleti je jako bonus i ošetření krční partie.

Během ošetření jsou aplikována vysoce účinná séra vytvořená speciálně pro mikrojehličkovou terapii.

Genosys používá rostlinné výtažky v bio kvalitě, které jsou fermentované. Séra jsou specificky zaměřená dle dané pleti.

Délka ošetření

Samotné ošetření rolerem trvá přibližně 15-20 minut (dle počtu jehliček a zvolené metody).

Celkové ošetření trvá 60-90 dle druhu a zahrnuje též důkladné vyčištění pleti přípravkem s kyslíkovou maskou, dále hloubkově regenerační a zklidňující peptidovou gelovou masku včetně regenerační fototerapie a závěrečnou péči.

Ve studiu je přesně dodržován doporučený protokol ošetření + navíc je přidána regenerační světelná terapie pro pleť (fototerapie).

Klientka tak odchází s maximálně vyživenou a po ošetření zklidněnou pletí. Začervenání přetrvává pouze krátkodobě (od 1/2 dne do 2-3 dnů dle metody a sensitivity dané pleti).

Doporučená intenzita péče

Od věku 30 let a výše – je doporučena pravidelná intenzívní hloubková péče 3x ročně vždy s pauzou mezi jednotlivými ošetřeními min. 30 dní (toto ošetření probíhá jen přes zimní období vzhledem k následné potřebné ochraně pokožky proti slunci).

Pro průběžnou regenerační péči o pleť je doporučeno tzv. kosmetické mikrojehličkování, které lze aplikovat každý týden vždy v symbióze s daným účinným sérem. Pro efektivní účinek k záměru u dané pleti je aplikováno minimálně 5 kůr.

Pro pleť se zánětlivými projevy akné se aplikuje kosmetické mikrojehličkování (bez anestetika), které transportuje do pleti velice účinné látky a tím pleť postupně zhojí. Následně lze postupovat dalšími účinnými procedurami.

Kosmetické mikrojehličkování nelze kombinovat s hloubkovým. Každá kůra se aplikuje ve svém specifickém režimu.

Péče po ošetření

Po výkonu je nutné ošetřovanou oblast minimálně 3 dny nevystavovat slunečnímu záření, používat výhradně doporučené přípravky značky GENOSYS, tzn. a) zklidňující krém Soothing Repair Postcream, b) krém s UV-A a UV-B ochranou Multi Sun Cream, c) případně dle potřeb krycí a sjednocující BB krém Intensive Blemish Balm Cream (SPF 30). Všechny tyto přípravky klient/ka obdrží po ošetření.

U hloubkového mikrojehličkování je dále doporučen 2-3 dny klidový režim. Pleť by neměla být vystavena chlórované vodě (např. bazén), sauně, neměla by se zapotit v rámci náročného cvičebního tréninku apod. Jakékoliv další ošetření např. kosmetické ošetření, tělové masáže, lymfodrenáž apod. je možno absolvovat až po uplynutí jednoho týdne (7 dní) po mikrojehličkové mezoterapii.

Kontraindikace

Zejména alergie na chirurgickou ocel či na anestetikum.

Kožní onemocnění v místě provádění (obličej, dekolt) a rosacea.

Dále je to období těhotenství. V období kojení není též mikrojehličkování doporučeno.

Ostatní možné kontraindikace vždy dle osobního pohovoru.

Zkušenosti klientek

Každá návštěva u Tary, je velmi osvěžující a příjemná po lidské úrovni a po té profesionální výjimečná výjimečností přístupu Tary a jejích profesních schopností. Pleť si každopádně vždy „medí a libuje“. „Jehličky“ pro mne byla naprosto nová zkušenost. Tato přírodní báze a naprostá důvěra v aplikatérku, pro mne byla motivující. Vrásky mám snad už od 17 ti, takže po čtyřicítce jsem šťastná, že se o sebe mám možnost starat a dohnat fáze, které jsem z existenčních důvodů jaksi byla nucená přeskočit. Jsem po první aplikaci a jsem z ní nadšená. Pleť je vyživenější a vypjatější, nasycená kvalitní „ stravou“. Už se těším příště. Moc děkuji, BB

Bára B.

PRAHA

Mikrojehličková mezoterapie GENOSYS

Mikrojehličkování - služby:

Mikrojehličkování – anti-age – 1. ošetření/3

Více info

Délka: 90 min.
3300 Kč

Mikrojehličkování – anit-age – 2. a 3. ošetření/3

Více info

Délka: 90 min.
2960 Kč

Mikrojehličkování – kosmetické

Více info

Délka: 60 min.
2400 Kč

Rezervace termínu

máte zájem o Mikrojehličkovou mezoterapii Genosys?

Vaše celé jméno*
Email*
Telefonní číslo*
Preferované datum/y
Preferovaný čas/y
Zpráva & dotazy
Newsletter

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara