REFERENCE

Štěpánka Lörinzová

PRAHA

BIO Beauty Studio je oáza vůní přírodních olejů. Tara je úžasná žena a ošetření v salonu je skutečně požitkem pro všechny smysly. Ví moc dobře, co dělá a dělá to s láskou, jemností a péčí. Vždy si u ní připadám jako královna a odcházím dokonale odpočatá. Každá návštěva je malý rituál, který mě nabije energií a zároveň zklidní. Moc ráda se vracím! Tara je pro mě světlo, klid, láska, jemnost, něžnost, starostlivost a moudrost.

(recenze Facebook)

Pavla Blažková

PRAHA

Našla jsem si toto studio podle snadné dostupnosti a popisu nabízených služeb na jeho webových stránkách. S kvalitou poskytované péče, prostředím a hlavně s profesionálním a velmi milým přístupem paní kosmetičky jsem nadmíru spokojená. Studio navštěvuji pravidelně a čas tam strávený je pro mě vždy velmi příjemnou relaxací.

(recenze Google)

Eva

PRAHA

K paní Taře chodím na depilaci cukrovou pastou již přes rok a jsem spokojená. Oceňuji její pečlivost a svědomitý přístup k práci. Zároveň jsem vděčná za její vstřícnost co se týče domlouvání si termínů. Studio je čisté a nachází se hned u metra, což je užitečné.

Julie Jonášová

PRAHA

Krásné kosmetické studio, paní kosmetička moc příjemná a milá. Vždy odcházím s velmi spokojenou pletí. Vřele doporučuji, za mě top!

(recenze Google)

Lucie Spejchalová

Tara je skvělá, na kosmetice jsem se skvěle uvolnila. Šla jsem vůbec poprvé na kosmetiku, vše mi bylo krásně vysvětleno. Kosmetika úžasně voňavá a kvalitní. Doporučuji!

(recenze Google)

Andrea Kavková

PRAHA

Kosmetické ošetření u Tary je vždy úžasný zážitek a zároveň to nejlepší, co své pleti mohu dopřát. Při ošetření příjemně zrelaxuji za zvuku uklidňující hudby na pohodlném lehátku. Během působení pleťové masky Tara masíruje ruce, což je skvělým doplňkem k ošetření obličeje. Tara vždy ví, co s mou pletí udělat, doporučí mi vhodné výrobky, které jsou navíc od mojí oblíbené značky bio kosmetiky. Tary péče je opravdu znát a velmi ji doporučuji každému. Tolik pochval jako po ošetření, jsem od okolí na svou pleť nikdy nedostala. Pleť je na první pohled pevnější a vyživenější.
Jako pozitivní dále hodnotím možnost objednat se i k večeru, takže krásně stíhám i s prací. Pět hvězdiček je prostě málo🙂

(recenze Google)

Jana K.

PRAHA

Kosmetické ošetření u Tary je jako pohlazení po duši. Odcházím od ní s rozzářenou, krásnou pletí a zároveň v jejím doteku je tolik klidu a pečující, laskavé energie. Vždy si u ní dokonale odpočinu.

Propojuje vnitřní i vnější krásu a to nebývá vždy zvykem.

Kvalitní přírodní produkty a úchvatné vůně péči vhodně doplňují.

Kateřina Hlaváčová

PRAHA

Návštěva u Tary ve studiu je pokaždé zážitkem. Krásné a voňavé prostředí, příjemná hudba, liftingová masáž obličeje i celotělová relaxační masáž na špičkové úrovni. Krásně si zde odpočinete. Jsem ráda, že jsem Taru objevila, těším se na každou další návštěvu a rozhodně doporučuji! Kateřina

(recenze Google)

Petra Zemanová

MOŘINKA
Ráda se vracím na kosmetické ošetření u Tary, kde si vždy báječně odpočinu v harmonickém prostředí s velmi příjemným přístupem Tary. Na mé pleti je její ošetření přírodní kosmetikou vždy krásně znát. Cením si její profesionality, dlouholetých zkušeností, poctivosti - v kvalitě ošetření, přístupu ke kosmetice i jiným věcem, vnímavého doteku i její klidné pozitivní energie. Vřele doporučuji každému, kdo hledá kvalitní kosmetické ošetření přírodní kosmetikou s přesahem :) bytosti, pro kterou je důležitý i vnitřní rozvoj, což se promítá do kvality doteku a komunikace.
Přeji krásný den.
Petra Zemanová, spokojená klientka z Mořinky

Lucia K.

Dodnes som vďačná, že som dostala doporučenie na kozmetické ošetrenie u Tary...vždy si užívam a Tara má mnoho vecí dosť zrovnaných a vďaka rokom praxe, ktorým sa kozmetike venuje. Neprepadáva rychlo trendom a na prvom mieste je vždy to, aby ošetrenie či prípravky boli prírodné - žiadne zázraky za minutu, ktoré sa potom v dlhodobom horizonte na tvári nepekne odrazia. Ošetrenie je spojené so svetelnou terapiou a masážou rúk, čo je úžasný bonus. Vie doporučiť to rokmi overené, jednoduché a účinné.,.s presahom mimo kozmetiku. Necítite sa tam ako u predajcu kozmetických výrobkov, čo často býva, naopak je tam velmi slobodná atmosféra plná kľudu 🙂

(recenze Facebook)

Hana Dostálová

Skvělá kosmetika spojená s relaxací a velmi příjemné prostředí.

(recenze Google)

Jindřiška Kapusňaková

Paní Tara je profesional a já si u ní vždy skvěle odpočinu🤗

(recenze Google)

Lucie Benešová

Do studia se moc ráda vracím. Profesionalita, bezpečí, harmonie, tak bych ho popsala. Děkuju L

(recenze Google)

Sofie Futó

Profesionální péče, krásné prostředí a ideální lokalita.

(recenze Google)

Eva Goldšmídová

Strašně milá a empatická paní, byla jsem poprvé na brazilce a mám velmi dobrou zkušenost a všem doporučuji 🙂

(recenze Google)

Kateřina Tygl

Příjemná kosmetika. Profi, cítíte se jako v bavlnce a navíc si krásně odpočinete. Moc příjemná zkušenost. Vřele doporučuji :)

(recenze Google)

Linda S.

PRAHA

S přístupem, službou poskytování péče a informací, s prostorem a domluvou jsem byla více než spokojená. Doporučuji - zkuste i Vy.

(recenze Google)

Michaela Votrubová

Za mě nejlepší kosmetika v Praze. Tara z vás přes hodinu nesundá ruce a použité "ingredience" jsou v bio-alchymické-top kvalitě:). Úžasná péče, úžasné a vnímavé ženy.
(recenze Google)

Veronika Pavlů

PRAHA

Děkuji za nádherné kosmetické služby, kosmetiku s přírodními úžasnými produkty, nádherné tvarování a barvení obočí, světelnou terapii, která pomohla mé pleti, a další. Pobyt ve studiu, v rukách vzácné Tary, je opravdu velký zážitek. Odcházela jsem opět jako žena, opečovaná, vyladěná, spokojená. Velmi děkuji, doporučuji a těším se brzy znovu na tu nádhernou, voňavou péči. S vděčností Veronika

(recenze Google)

Barbora Luna Chvátalová

Jemné, profesionální péče, odpočinek❤🙏

Simona Bártová

Make-up Artist

Super ošetření, krásné produkty a dokonalé dlouhotrvající obočí❤ vřele doporučuji❤

Klára Borská

PRAHA

Když jsem byla u Tary poprvé hlavní slovo, které mi přišlo na mysl byla “péče”. Ještě nikdy jsem se necítila tak opečovaná jako tady. A platí to stále😁…. ať už se jedná o kosmetiku nebo celotělovou masáž. Dokonce i depilace intimních partií cukrovou pastou byl podstatně příjemnější zážitek než jsem znala🙈😁

(recenze Google)

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara