REFERENCE

Lucia K.

Dodnes som vďačná, že som dostala doporučenie na kozmetické ošetrenie u Tary...vždy si užívam a Tara má mnoho vecí dosť zrovnaných a vďaka rokom praxe, ktorým sa kozmetike venuje. Neprepadáva rychlo trendom a na prvom mieste je vždy to, aby ošetrenie či prípravky boli prírodné - žiadne zázraky za minutu, ktoré sa potom v dlhodobom horizonte na tvári nepekne odrazia. Ošetrenie je spojené so svetelnou terapiou a masážou rúk, čo je úžasný bonus. Vie doporučiť to rokmi overené, jednoduché a účinné.,.s presahom mimo kozmetiku. Necítite sa tam ako u predajcu kozmetických výrobkov, čo často býva, naopak je tam velmi slobodná atmosféra plná kľudu 🙂

(recenze Facebook)

Hana Dostálová

Skvělá kosmetika spojená s relaxací a velmi příjemné prostředí.

(recenze Google)

Jindřiška Kapusňaková

Paní Tara je profesional a já si u ní vždy skvěle odpočinu🤗

(recenze Google)

Lucie Benešová

Do studia se moc ráda vracím. Profesionalita, bezpečí, harmonie, tak bych ho popsala. Děkuju L

(recenze Google)

Sofie Futó

Profesionální péče, krásné prostředí a ideální lokalita.

(recenze Google)

Eva Goldšmídová

Strašně milá a empatická paní, byla jsem poprvé na brazilce a mám velmi dobrou zkušenost a všem doporučuji 🙂

(recenze Google)

Kateřina Tygl

Příjemná kosmetika. Profi, cítíte se jako v bavlnce a navíc si krásně odpočinete. Moc příjemná zkušenost. Vřele doporučuji :)

(recenze Google)

Linda S.

PRAHA

S přístupem, službou poskytování péče a informací, s prostorem a domluvou jsem byla více než spokojená. Doporučuji - zkuste i Vy.

(recenze Google)

Michaela Votrubová

Za mě nejlepší kosmetika v Praze. Tara z vás přes hodinu nesundá ruce a použité "ingredience" jsou v bio-alchymické-top kvalitě:). Úžasná péče, úžasné a vnímavé ženy.
(recenze Google)

Veronika Pavlů

PRAHA

Děkuji za nádherné kosmetické služby, kosmetiku s přírodními úžasnými produkty, nádherné tvarování a barvení obočí, světelnou terapii, která pomohla mé pleti, a další. Pobyt ve studiu, v rukách vzácné Tary, je opravdu velký zážitek. Odcházela jsem opět jako žena, opečovaná, vyladěná, spokojená. Velmi děkuji, doporučuji a těším se brzy znovu na tu nádhernou, voňavou péči. S vděčností Veronika

(recenze Google)

Barbora Luna Chvátalová

Jemné, profesionální péče, odpočinek❤🙏

Simona Bártová

Make-up Artist

Super ošetření, krásné produkty a dokonalé dlouhotrvající obočí❤ vřele doporučuji❤

Klára Borská

PRAHA

Když jsem byla u Tary poprvé hlavní slovo, které mi přišlo na mysl byla “péče”. Ještě nikdy jsem se necítila tak opečovaná jako tady. A platí to stále😁…. ať už se jedná o kosmetiku nebo celotělovou masáž. Dokonce i depilace intimních partií cukrovou pastou byl podstatně příjemnější zážitek než jsem znala🙈😁

(recenze Google)

Vlasta U.

Lemniskáta - ŽIVOT BEZ BARIÉR, O.P.S.

Tara je vlídná, jemná, profesionální, prostředí příjemné, naprostá spokojenost. Navíc na pleti je Tařina péče znát, a to je mi šedesát :-). Oceňuji i používání bio prostředků bez chemie. Děkuji a doporučuji.

(recenze Google)

Karolína Radimská

Skvělá komunikace ohledně domlouvání termínu a kupování dárkového voucheru. Prostředí salónu je příjemné a útulné, člověk se zde opravdu dokáže uvolnit a zrelaxovat. Paní Tara je velmi milá a i přes hloubkové čištění pleti můj obličej nebyl druhý den tolik podrážděný, jak tomu bývalo po jiných kosmetických ošetřeních. Moc děkuji a mohu jedině doporučit:)

(recenze Google)

Bára B.

PRAHA

Každá návštěva u Tary, je velmi osvěžující a příjemná po lidské úrovni a po té profesionální výjimečná výjimečností přístupu Tary a jejích profesních schopností. Pleť si každopádně vždy „medí a libuje“. „Jehličky“ pro mne byla naprosto nová zkušenost. Tato přírodní báze a naprostá důvěra v aplikatérku, pro mne byla motivující. Vrásky mám snad už od 17 ti, takže po čtyřicítce jsem šťastná, že se o sebe mám možnost starat a dohnat fáze, které jsem z existenčních důvodů jaksi byla nucená přeskočit. Jsem po první aplikaci a jsem z ní nadšená. Pleť je vyživenější a vypjatější, nasycená kvalitní „ stravou“. Už se těším příště. Moc děkuji, BB

Eva B.

PRAHA

Kto chce zažiť profesionálnu starostlivosť podporenú úžasnými účinkami prírodnej kozmetiky ale aj hlboký relax, TaraScarlett BIO Beauty Studio môžem len odporúčať. Tara je zázrak, ktorý rozžiari nielen Vašu pleť ale aj dušu. Dakujem❤️

Tereza K.

PRAHA
Velmi jemné pohlazení po těle i duši...
Ve studiu je cítit klid, bezpečí a povznášející vůně od české kosmetiky a aromaterapie Nobilis Tilia, která uvolní a odnese na chvíli do říše snů.
Tara má profesionální a zároveň empatický přístup, který dodá ženě pocit, že je jedinečná...

Ilonka M.

Praha

Navštívila jsem TaraScarlett Bio Beauty studio tento týden a byla jsem VELICE SPOKOJENÁ! Dostala jsem nadstandartní péči. Velmi mile mě překvapila masáž rukou, i vůně produktů a jejich jemnost, které Tara při kosmetické péči použila. VŘELE DOPORUČUJI!!!!

Markéta K.

Praha

Do studia chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Nejvíc si cením osobního a přátelského přístupu, citlivosti a vstřícnosti. Pro mě je zde strávený čas relaxací a maximálním uvolněním od stresu.

Doporučuji všem tento luxusní zážitek.

Věrka O.

Praha

Kosmetika a depilaci u Tara Scarlett bio beauty studio chodím pravidelně. Dostávám laskavou a nadstandartní péči a radu k pleti. Překvapivá odměna je masáž rukou. Krásné prostředí a profesionální péče.

Takový zážitek přeji každé ženě❤️
Je to návykové! Děkuji🌸

Marcela V.

Praha

Dnes jsem poprvé navštívila krásné a voňavé studio Tary. Byl to úžasný zážitek. Tolik pozorné, jemné a láskyplné péče jsem dlouho nezažila.

Vřele doporučuji a děkuji.

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara