DOPORUČUJI

Vřele doporučuji tyto služby.

nihave

Michaela Valová, léčení

Mnohokrát jsem přemýšlela jak nejlépe slovy popsat a vystihnout poslání a práci Michaely. Moudrost a hluboké vhledy, které setkání na terapii s touto ženou provází, přinášejí doslova Světlo na Cestu, cestu životem se vším, co obsahuje, čím je třeba pro každého z nás procházet.

Michaela je průvodkyní ke znovunalezení duchovní síly a vnitřní moudrosti, k hlubokému celistvému uzdravování. Přítomnost této ženy a její terapie vnímám jako Požehnání.

Kontakt: +420 774 997 972; Email: michaelavala@centrum.cz

20190818-288A2998

Tamara Melissa – Cesta ženy

Vřele doporučuji setkání s touto krásnou ženou. Tamara Miluje Život a toto plně žije, každým dnem, v každém okamžiku. Svojí přítomností láskyplně prozařuje potřebné. V ženách znovu probouzí ženskost a ženské dary.

Vše v úctě a souladu. Přirozeně inspiruje ke změnám na mnoha úrovních bytí, jež následně přinášejí uvolnění, obnovují důvěru, lásku, vnitřní moudrost a sílu k uzdravování. S Tamarou se můžete setkat na různých akcích, rituálech, seminářích či individuálně. Vše najdete na jejích webových stránkách.

Kontakt: +420 604 835 943; Email: cestazeny@tamaramelissa.cz

IMG_4415

Sofia-Tamara Shmidt – lektorka & umělkyně

Sofia je kněžka, malířka a odbornice na mehndi, nebo-li malování hennou na tělo. Nabízí henna rituály a okrásné zdobení. Henna rituál nám pomáhá se vrátit k sobě, ke své podstatě, ke své ženské esenci. Uctít své tělo a požehnat své tělesné schránce.

Přítomnost této ženy a její láskyplné a vědomé vedení, ať již v rámci hluboce léčivého rituálu malování Hennou či dalších kurzů a služeb, jest též Světlem na Cestu. Sofia také nádherně fotografuje.

Kontakt: +420 773 969 872; Email: henna@sofiatamara.com

Simona-Bártová-

SVATEBNÍ LÍČENÍ & ÚČES / Simona Bártová

Simona pracuje jako vizážistka v Praze už od roku 2004. Věnuje se kromě spolupráce s fotografy hlavně svatebnímu líčení a společenskému make-up, dokáže vám zároveň vytvořit i krásný účes. Kromě toho pracuje jako lektorka kurzů ve škole profesionálního make-up v Praze Make-up Institutut Prague.

Simonku mohu velmi doporučit nejen pro její odbornou kvalifikaci a léta úspěšné praxe, ale též jako velmi příjemnou a milou osobnost, která pro vás v těchto chvílích dokáže vytvářet a držet prostředí plné klidu, pohody a laskavosti. Tara (2021)

Kontakt: +420 603 523 065; Email: simona@makeupist.com

Verze 2

Bára Wolfová Balcarová – Perfect Balance

Bára se již více jak 10 let úspěšně věnuje práci výživového poradce, kdy své klienty provází unikátním nutričním programem Metabolic Balance®. Jedná se o vysoce individualizovaný program stravování, kdy výživový plán je sestaven individuálně, na základě podrobného laboratorního vyšetření krve a celkové anamnézy klienta, ve spolupráci s německými lékaři a odborníky na výživu.

Metabolic Balance® podporuje zdravý metabolizmus, hormonální rovnováhu, působí proti systémovému zánětu, pozitivně ovlivňuje střevní mikrobiom, zlepšuje trávení a zažívání a celkovou energii.

 

P1034777

Ašrám v Dolní Čermné, spolek Yogashrama

Stojí na celoživotní zkušenosti a moudrosti tradičně vycvičeného českého jogína, Guru Yogi Sat Nath, který jej založil a učí zde již přes 10 let. Je to jediný držitel nejvyšší Nathské iniciace v Čechách a jeden z mála v Evropě.

Ašrám je místo určené pro kultivaci těl a myslí českého lidu, pro podporu odložení toho, co již neslouží a nalezení podstatného. Místo klidu a kultivace. Využití potenciálu a objevení smysluplnosti.

logo final fig

AUT – Centrum o.p.s.

Centrum terapeutické péče o děti s autismem a poruchami chování, je místem radosti. Může jej navštívit kdokoliv, koho volá poznat sám sebe, obejmout vše co najde, a objevit možnost opustit nebo proměnit naučené vzorce myšlení, chování a emocionálního zpracovávání.

V AUT pomáhají objevit „tajemství“, že každý z nás je ve své esenci dokonalý, krásný, zdravý, moudrý, radostný, milující a milovaný. Prostor, který nabízí podporu nejen dětem se speciálními potřebami, ale i jejich rodinám a všem, kteří vnímají, že prostor AUT Centra je pro ně podpůrný a nápomocný.

stažený soubor (8)

Lenka Jilemnická – výživová poradkyně

“Jediné trvalé zhubnutí, je změna životního stylu. A já tu jsem od toho, abych vás na té cestě ke změně provedla. Po téměř 11 letech, co se tomuto oboru věnuji i profesně, mám stále pocit, že jsem na začátku. Složení potravin, strava, životní styl, zdraví to jsou témata, kterým se věnuji už 20 let a ve kterých se stále snažím vzdělávat a získávat nové informace.”

“Být výživový poradce není jen práce, je to životní styl.  A proto neradím klientům to, čím se sama neřídím. Až 80 % onemocnění můžeme ovlivnit životním stylem. Snažím se, aby celý proces byl pro každého klienta co nejkomfortnější a proto je součástí poradny i krámek zdravé výživy.”

“Mé motto: ŽIVOT JSOU JENOM KULISY A JE JEN NA NÁS, JAK SI JE POSTAVÍME! Nikdy není pozdě na změnu.”

Kontakt: +420 737 854 718