DOPORUČUJI

Vřele doporučuji tyto služby.

Kategorie

Kategorie
nihave

Michaela Valová, léčení

+420 774 997 972
michaelavala@centrum.cz

Mnohokrát jsem přemýšlela jak nejlépe slovy popsat a vystihnout poslání a práci Michaely. Moudrost a hluboké vhledy, které setkání na terapii s touto ženou provází, přinášejí doslova Světlo na Cestu, cestu životem se vším, co obsahuje, čím je třeba pro každého z nás procházet.

Michaela je průvodkyní ke znovunalezení duchovní síly a vnitřní moudrosti, k hlubokému celistvému uzdravování. Přítomnost této ženy a její terapie vnímám jako Požehnání.

20190818-288A2998

Tamara Melissa – Cesta ženy

+420 604 835 943
cestazeny@tamaramelissa.cz

Vřele doporučuji setkání s touto krásnou ženou. Tamara Miluje Život a toto plně žije, každým dnem, v každém okamžiku. Svojí přítomností láskyplně prozařuje potřebné. V ženách znovu probouzí ženskost a ženské dary. Vše v úctě a souladu.

Přirozeně tak inspiruje ke změnám na mnoha úrovních bytí, jež následně přinášejí uvolnění, obnovují důvěru, lásku, vnitřní moudrost a sílu k uzdravování.

S Tamarou se můžete setkat na různých akcích, rituálech, seminářích či individuálně. Vše najdete na jejích webových stránkách.

IMG_4415

Sofia-Tamara Shmidt – lektorka & umělkyně

+420 773 969 872
henna@sofiatamara.com

Sofia je kněžka, malířka a odbornice na mehndi, nebo-li malování hennou na tělo. Nabízí henna rituály a okrásné zdobení. Henna rituál nám pomáhá se vrátit k sobě, ke své podstatě, ke své ženské esenci. Uctít své tělo a požehnat své tělesné schránce.

Přítomnost této ženy a její láskyplné a vědomé vedení, ať již v rámci hluboce léčivého rituálu malování Hennou či dalších kurzů a služeb, jest též Světlem na Cestu. Sofia také nádherně fotografuje.

Simona-Bártová-

SVATEBNÍ LÍČENÍ & ÚČES / Simona Bártová

+420 603 523 065
simona@makeupist.com

Simona pracuje jako vizážistka v Praze už od roku 2004. Věnuje se kromě spolupráce s fotografy hlavně svatebnímu líčení a společenskému make-up, dokáže vám zároveň vytvořit i krásný účes. Kromě toho pracuje jako lektorka kurzů ve škole profesionálního make-up v Praze Make-up Institutut Prague.

Simonku mohu velmi doporučit nejen pro její odbornou kvalifikaci a léta úspěšné praxe, ale též jako velmi příjemnou a milou osobnost, která pro vás v těchto chvílích dokáže vytvářet a držet prostředí plné klidu, pohody a laskavosti.

Tara (2021)

Verze 2

Bára Wolfová Balcarová – Perfect Balance

+420 605 058 432
metabolicbalance@cordeus.cz

Bára se již více jak 10 let úspěšně věnuje práci výživového poradce, kdy své klienty provází unikátním nutričním programem Metabolic Balance®. Jedná se o vysoce individualizovaný program stravování, kdy výživový plán je sestaven individuálně, na základě podrobného laboratorního vyšetření krve a celkové anamnézy klienta, ve spolupráci s německými lékaři a odborníky na výživu.

Metabolic Balance® podporuje zdravý metabolizmus, hormonální rovnováhu, působí proti systémovému zánětu, pozitivně ovlivňuje střevní mikrobiom, zlepšuje trávení a zažívání a celkovou energii.

P1034777

Ašrám v Dolní Čermné, spolek Yogashrama

+420 723 754 588
info@yogashrama.cz

Stojí na celoživotní zkušenosti a moudrosti tradičně vycvičeného českého jogína, Guru Yogi Sat Nath, který jej založil a učí zde již přes 10 let. Je to jediný držitel nejvyšší Nathské iniciace v Čechách a jeden z mála v Evropě.

Ašrám je místo určené pro kultivaci těl a myslí českého lidu, pro podporu odložení toho, co již neslouží a nalezení podstatného. Místo klidu a kultivace. Využití potenciálu a objevení smysluplnosti.

logo final fig

AUT – Centrum o.p.s.

+420 730 897 041
kontakt@aut-centrum.cz

Centrum terapeutické péče o děti s autismem a poruchami chování, je místem radosti. Může jej navštívit kdokoliv, koho volá poznat sám sebe, obejmout vše co najde, a objevit možnost opustit nebo proměnit naučené vzorce myšlení, chování a emocionálního zpracovávání.

V AUT pomáhají objevit „tajemství“, že každý z nás je ve své esenci dokonalý, krásný, zdravý, moudrý, radostný, milující a milovaný. Prostor, který nabízí podporu nejen dětem se speciálními potřebami, ale i jejich rodinám a všem, kteří vnímají, že prostor AUT Centra je pro ně podpůrný a nápomocný.

IMG-20210913-WA0000

Iveta Pecháčková

+420 602 622 260
obchod@dermitage.cz

„Od roku 2004 provádím microblading, který jsem vystudovala v USA, San Francisko. V roce 2007 jsem ukončila tamtéž kurz lektora. Po 30 letech praxe a ukončené medicíně (alternativní obory) na Kvantové Univerzitě v USA nyní pracuji na svém PhD.“

„Věnuji se pouze microbladingu obočí a ruční metodě Softap linek.“

Na paní Ivetu Pecháčkovou a tak studio Dermitage jsem dostala jen to nejlepší doporučení ohledně permanentního make-up přímo v MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE. (Tara 2021)

JAN-KULATÁ-NA-WEB

HEYROVSKÝ-MIZLER REALITY s.r.o.

+ 420 777 333 594
jan@heyrovsky-mizler.com

Naprosto unikátní realitní servis. Mohu velmi vřele doporučit z osobní zkušenosti.

Pokud hledáte v realitní oblasti pomoc ať již s jakýmkoliv záměrem, kluci Honza a Jan a jejich práce je prostě výborná, lidská, čestná, kreativní a velmi profesionální ve všech krocích. Jejich projekt je ztělesněním toho, na jakých nových základech ze srdce můžeme pracovat, tvořit, sdílet a jen tak být nechť se věci dějí:-)

Aspektem, který velmi též oceňuji v rámci spolupráce je, že kluci svým přístupem k práci a klientům přitahují a propojují stejně nebo velmi podobně naladěné bytosti v rámci životních hodnot a charakteru. Tímto vzniká radostná a plodná spolupráce na všech možných úrovních.

Tara (2021)

Cvičení, u kterého ze své vlastní zkušenosti vnímám, že skutečně uzdravuje páteř a celé tělo. Pro mne Dar pro zachování zdraví a cesta jak s lehkostí a funkčně kompenzovat získanou nerovnováhu v těle včetně již i těžkých zdravotních potíží.

Pro začátek velice doporučuji shlédnout rozhovor s panem doktorem Smíškem, ve kterém názorně vysvětluje podstatu celého systému a cvičení – viz. odkaz https://www.youtube.com/watch?v=aDQiEajpWYg&t=10s

Vše je třeba se naučit pod vedením zkušeného terapeuta, potom můžete cvičit kdekoliv, vše si snadno ke cvičení můžete brát i s sebou. V případě bolestí je nutné předem vyšetření, které je možné objednat u kontaktů získaných přes výše uvedené odkazy na video/weby či u vašich lékařů. Dále je sestaven program na míru, který systematicky vede k uzdravení.

Za mne mohu velice doporučit cvičení pod vedením Mariany Krásnolipské – telefon 775 067 515. Mariánka působí v rámci cvičení a SM terapií u Krásné Lípy, ale taktéž poskytuje i individuální cvičení v Praze dle dohody. Obrátit se můžete samozřejmě i na veškeré kontakty z webu stopbolestizad.cz – viz. odkaz výše – či na další certifikované terapeuty SM systému po celé ČR. Dále je skvělým pomocníkem i aplikace, kterou si můžete stáhnout do telefonu, sestavit si tam program na míru a denně cvičit s její pomocí a názornými velmi dobře vysvětlenými ukázkami cviků – viz. výše odkaz spiralista.com.

Tara (2021)

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara