Mikrojehličková mezoterapie

Mikrojehličkové ošetření GENOSYS je prokázaným a účinným ošetřením k získání a dlouhodobému udržování krásné, zdravé a mladistvé pleti.

Podpoří vlastní tvorbu kolagenu a elastinu, které vedou k redukci již stávajících vrásek, zlepšuje se elasticita pokožky a vyhlazují jizvy. Velice účinná prevence proti stárnutí pokožky.

Velmi u této procedury oceňuji, že dokáže v základu pouze a hlavně mechanickým způsobem hloubkově aktivovat naše vlastní uzdravující a obnovující přirozené procesy v pokožce.

Metoda je vhodná pro všechny typy pleti (včetně pleti aknózní) a jakýkoliv věk.

Všem ženám, které hledají hluboce funkční dlouhodobě vhodnou anti-age proceduru s viditelnými výsledky, mohu vřele doporučit.

Těším se na Vás:-)

Tara

 

Unikátní patent

Pleť je ošetřena unikátní patentovanou technologií diskového vibračního jehličkového roleru, jež vytváří v pleti až půl miliónu mikro kanálků (mikro vpichů/otvorů), které utvoří transportní cesty pro vysoce účinná séra.

Bez chemických přísad

Veškeré přípravky neobsahují žádné chemické přísady (surfaktanty, umělé pigmenty, alkohol, vůně), pokožka tak získává pouze speciálně účinné látky, které podporují dělení fibroblastů a tvorbu kolagenních vláken.

Šetrná k pleti

Procedura mikrojehličkování s unikátním rolerem Genosys je velmi rychlá, efektivní a velice šetrná k pleti.

GENOSYS je světová jednička v mikrojehličkování – Gene Re-birth System (systém obnovy genu).

Vlastní omlazující proces

Samotné ošetření přirozeně aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem (pleť je tak zároveň zesílena) a spouští kaskádu vlastních omlazujících procesů v kůži.

Typ pleti

Genosys používá rostlinné výtažky v bio kvalitě, které jsou fermentované. Séra jsou specificky zaměřená dle dané pleti.

Krční partie / Dekolt

Součástí každého ošetření pleti je jako bonus i ošetření krční partie.

Je možné též speciální ošetření dekoltu či hřbetů rukou.

Účinky 1

Zpomaluje nástup procesu stárnutí kůže.

Omlazuje pokožku na obličeji, krku, dekoltu.

Snižuje hloubku hlubokých vrásek.

Účinky 2

Zlepšuje vzhled jizviček po akné a snižuje zánětlivý proces.

Zlepšuje pružnost (elasticitu) pokožky tvorbou vlastního kolagenu.

Účinky 3

Vyhlazuje jemné linie a vrásky, zmenšuje póry.

Účinně zmírňuje pigmentace.

Regeneruje pokožku poškozenou sluncem.

DALŠÍ INFORMACE

nejvyšší počet jehliček – od 405 do 540 dle metody (jiné rolery cca pouze 200 jehel) – snížení času ošetření, za stejnou dobu vytvoříme mnohonásobě vyšší počet mikrokanálů – vpichů (cca 500 000), které plní funkci transportní a regeneračně stimulující

síla jehliček je pouze 0,2 mm (ostatní rolery cca 0,25-0,3 mm) – ve srovnání s ostatními rolery jsou tedy nejjemnější, ošetření je velmi šetrné k pleti, je zcela snížena bolestivost

tvar jehliček – unikátně u roleru Genosys ve tvaru šestihranu – diamantu (tento tvar zajišťuje, že celkový kontaktní povrch s kůží je minimalizován na co nejmenší plochu oproti klasickým jehlám s kulatým průřezem, umožňuje tak velice šetrné ošetření k naší pleti)

materiál & typ jehliček – SUS 304H typ disk (ostatní rolery SUS 304H typ drát)

jehlový disk – systém kruhových disků spojených do válečku klade důraz na zcela bezpečný provoz; úhel jehliček 6 stupňů umožňuje přesný vertikální vpich (vysoká šetrnost ošetření k pleti)

vibrační funkce – díky vibrujícímu pohybu (přibližně 6000x za minutu) stimuluje méně spouštěcích bodů, výsledkem je zcela snížená bolestivost

Samotné ošetření rolerem trvá přibližně 15-20 minut (dle počtu jehliček a zvolené metody).

Celkové ošetření trvá 60-90 dle druhu a zahrnuje též důkladné vyčištění pleti přípravkem s kyslíkovou maskou, dále hloubkově regenerační a zklidňující peptidovou gelovou masku včetně regenerační fototerapie (PDT – photo dynamic therapy Omega light tunel) a závěrečnou péči.

Ve studiu je přesně dodržován doporučený protokol ošetření + navíc je vždy přidána regenerační světelná terapie pro pleť (PDT – photo dynamic therapy Omega light tunel). Více o fototerapii se můžete dočíst v sekci „BIO kosmetická ošetření“.

Klient/ka tak odchází s maximálně vyživenou a po ošetření zklidněnou pletí. Začervenání přetrvává pouze krátkodobě (od 1/2 dne do 2-3 dnů dle metody a sensitivity dané pleti).

Podle hloubky vpichu se používá či nepoužívá anestetický krém.

Hlavice jsou vyměnitelné nově pro každou klientku – zcela hygienický systém.

Během ošetření jsou aplikována vysoce účinná séra vytvořená speciálně pro mikrojehličkovou terapii.

 

Od věku 30 let a výše – je doporučena pravidelná intenzívní hloubková péče 3x ročně vždy s pauzou mezi jednotlivými ošetřeními min. 30 dní (toto ošetření probíhá jen přes zimní období vzhledem k následné potřebné ochraně pokožky proti slunci).

Pro průběžnou regenerační péči o pleť je doporučeno tzv. kosmetické mikrojehličkování, které lze aplikovat každý týden vždy v symbióze s daným účinným sérem. Pro efektivní účinek k záměru u dané pleti je aplikováno minimálně 5 kůr.

Pro pleť se zánětlivými projevy akné se aplikuje kosmetické mikrojehličkování (bez anestetika), které transportuje do pleti velice účinné látky a tím pleť postupně zhojí. Následně lze postupovat dalšími účinnými procedurami.

Kosmetické mikrojehličkování nelze kombinovat s hloubkovým. Každá kůra se aplikuje ve svém specifickém režimu.

Po výkonu je nutné ošetřovanou oblast minimálně 3 dny ideálně vůbec nevystavovat slunečnímu záření. Případně je nezbytné použít doporučenou SPF ochranu.

Dále je 2-3 dny potřeba používat výhradně doporučené přípravky značky GENOSYS, tzn.

a) zklidňující krém Soothing Repair Postcream (k zakoupení ve studiu),

b) krém s UV-A a UV-B ochranou Multi Sun Cream (zahrnuto v ceně ošetření),

c) případně dle potřeb krycí a sjednocující BB krém Intensive Blemish Balm Cream (SPF 30) (též zahrnuto v ceně ošetření).

***

U hloubkového mikrojehličkování je dále doporučen navíc 5-7 dní klidový režim včetně stálé ochrany pleti prostřednictvím krému s UV-A a UV-B. Pleť by neměla být vystavena chlórované vodě (např. bazén), sauně, neměla by se zapotit v rámci náročného cvičebního tréninku, vystavovat se příliš silnému větru, mrazu apod. Jakékoliv další ošetření např. kosmetické ošetření, tělové masáže, lymfodrenáž apod. je možno absolvovat až po uplynutí jednoho týdne (7 dní) po mikrojehličkové mezoterapii.

***

Ostatní detaily dle osobní individuální konzultace v rámci ošetření.

Zejména alergie na chirurgickou ocel či na anestetikum.

Kožní onemocnění v místě provádění (obličej, dekolt) a rosacea.

Dále je to období těhotenství. V období kojení není též mikrojehličkování doporučeno.

Ostatní možné kontraindikace vždy dle osobního pohovoru.

Zkušenosti klientek

Paní Tara je profesional a já si u ní vždy skvěle odpočinu🤗

(recenze Google)

Jindřiška Kapusňaková

Tara je vlídná, jemná, profesionální, prostředí příjemné, naprostá spokojenost. Navíc na pleti je Tařina péče znát, a to je mi šedesát :-). Oceňuji i používání bio prostředků bez chemie. Děkuji a doporučuji.

(recenze Google)

Vlasta U.

Lemniskáta – ŽIVOT BEZ BARIÉR, O.P.S.

Každá návštěva u Tary, je velmi osvěžující a příjemná po lidské úrovni a po té profesionální výjimečná výjimečností přístupu Tary a jejích profesních schopností. Pleť si každopádně vždy „medí a libuje“. „Jehličky“ pro mne byla naprosto nová zkušenost. Tato přírodní báze a naprostá důvěra v aplikatérku, pro mne byla motivující. Vrásky mám snad už od 17 ti, takže po čtyřicítce jsem šťastná, že se o sebe mám možnost starat a dohnat fáze, které jsem z existenčních důvodů jaksi byla nucená přeskočit. Jsem po první aplikaci a jsem z ní nadšená. Pleť je vyživenější a vypjatější, nasycená kvalitní „ stravou“. Už se těším příště. Moc děkuji, BB

Bára B.

PRAHA

Ošetření a péče u Tary to je vždycky úžasná, trpělivá, krásná práce za použití kvalitních, přírodních produktů, naprostá důvěra, odpočinek, zkrátka skvělé, děkuji! A mimochodem výsledek Taro – jsi kouzelnice. :)

Veronika P.

Praha 5

Tara mi depiluje podpaží, třísla (někdy i brazilku) a nohy již mnoho let. Její péče je vždy precizní, téměř bezbolestná a decentní. Její krásné ženské vyzařování je vždy balzámem na duši ❤️ Doporučuji všem ženám, které touží po sametové kůži a té nejlepší kvalitě péče. 😊

Tamara

Průvodkyně transformačními rituály – Cesta ženy, www.cestazeny.cz

CENÍK

Mikrojehličková mezoterapie GENOSYS

Mikrojehličkování - služby:

Mikrojehličkování anti-age

Více info

Délka: 90 min.
3300 Kč

Mikrojehličkování kosmetické

Více info

Délka: 60 min.
2600 Kč

DOMÁCÍ PÉČE: Soothing Repair Postcream 20g (GENOSYS) – nutné zakoupit

Více info

Délka:
799 Kč

Rezervace termínu

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara