Liftingová & lymfatická masáž obličeje

Ošetření pleti a dekoltu speciálními masážními technikami & pěstící výživnou péčí.

Naše pleť získá znovu zdravou barvu, je vyživená, vypnutá, velmi jemná na dotek a projasněná. Výsledkem manuálního faceliftingu je tedy nejen prokazatelně mladší a zářivější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Jedná se též o plně „spinkací ošetření“:-)

Velmi doporučuji tuto účinnou kosmetickou metodu.

Tara

Neinvazivní metoda

Metoda, která dokáže bez pomoci skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření vyhladí vrásky, zregeneruje a napne pleť a Váš obličej se doslova rozzáří novou vitalitou.

Významná regenerace

Používají se při něm systematické hmaty, které působí na mimické svaly v obličeji a na krku a zlepšují prokrvení kůže. Dochází tak významné regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek metabolismu a k úbytku podkožního tuku.

Hluboký odpočinek

Velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Ošetření trvá 60 minut.

Proměňuje výraz obličeje

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient/ka odchází zcela s novou tváří.

Přirozená detoxikace

Pleť je vypnutá, zvyšuje se její pružnost, vrásky jsou účinně zjemněny, krevní mikrocirkulace se včetně funkce lymfatického systému obnovuje a uzdravuje, dochází tak k přirozené detoxikaci.

"Zeštíhluje" obličej

Též často pozorujeme efekt, kdy je náš obličej doslova „zeštíhlen“ odplavením přebytečných nahromaděných látek v naší pokožce. Výrazný efekt pozorujeme i u kruhů pod očima zejména při nateklých váčcích.

DALŠÍ INFORMACE

Pro nejlepší a dlouhodobé účinky doporučuji provést úvodní intenzívní ošetření 4-6x a to pravidelně 2x týdně.

Následně pro zachování efektu masáž opakovat 1x za 2 týdny.

  • očištění/odlíčení pleti
  • manuální vakuovou masáž (tonizuje pleť, obnovuje její mikrocirkulaci, rovněž protivráskové ošetření, provádí  základní jemný peeling, má další skvělé účinky pro pleť)
  • masáž lymfatickou & liftingovou (vzájemně se zcela doplňují pro dosažení co nejlepšího efektu a zdraví pleti)
  • směs výživných bio organických olejů pro hlavní masážní péči (individuálně pro danou klientku)
  • peeling pleti  (odstranění odumřelých kožních buněk, zcela nedílná součást celého ošetření – speciální směs bylin a přírodních minerálů pročistí pleť do nejjemnějších detailů, má rovněž významné detoxikační účinky, je velmi vhodná i na zánětlivou pleť včetně pleti s akné)
  • závěrečná výživná péče (vitamíny A, E/sérum/krém)

Za projevy stárnutí naší pleti jsou zodpovědné často právě stažené obličejové svaly, které spouštějí kaskádu dalších nežádoucích procesů jako např. utlačované kapiláry (krevní cévky s tenkou stěnou, které zajišťují mikrocirkulaci) se nemohou prokrvit, vyživit a rozzářit tak pokožku.

Kapsy, které vznikají v ochablých svalech, nedovolí lymfatickému systému dobře odvádět škodlivé látky, lymfa se tak hromadí pod kůží, vznikají otoky v obličeji, nejčastěji v očním okolí atd.

Lze skutečně s nadsázkou říci, že za každou vráskou v obličeji je zodpovědný určitý sval.

Může vzniknout při poruchách štítné žlázy – zde doporučuji předem konzultaci s lékařem.

Jinak platí obecné kontraindikace pro masáže.

Zkušenosti klientek

Skvělá kosmetika spojená s relaxací a velmi příjemné prostředí.

(recenze Google)

Hana Dostálová

Do studia se moc ráda vracím. Profesionalita, bezpečí, harmonie, tak bych ho popsala. Děkuju L

(recenze Google)

Lucie Benešová

Příjemná kosmetika. Profi, cítíte se jako v bavlnce a navíc si krásně odpočinete. Moc příjemná zkušenost. Vřele doporučuji :)

(recenze Google)

Kateřina Tygl

S přístupem, službou poskytování péče a informací, s prostorem a domluvou jsem byla více než spokojená. Doporučuji – zkuste i Vy.

(recenze Google)

Linda S.

PRAHA

Miluju to u Tary. Je to jako přijít do chrámu. Bio silice a oleje, úžasná péče, krásná ženská energie. Odpočinek, vznešenost, silná sdílení a vše, co do kvalitních ženských „lázní“ patří. PS: jsem totálně závislá na ajurvédickém bylinném peelingu a kosmetickým ošetřením lipovou řadou a gerániovou biofází.

Karolína Fakheri Tehrani

Ošetření a péče u Tary to je vždycky úžasná, trpělivá, krásná práce za použití kvalitních, přírodních produktů, naprostá důvěra, odpočinek, zkrátka skvělé, děkuji! A mimochodem výsledek Taro – jsi kouzelnice. :)

Veronika P.

Praha 5

Tara mi depiluje podpaží, třísla (někdy i brazilku) a nohy již mnoho let. Její péče je vždy precizní, téměř bezbolestná a decentní. Její krásné ženské vyzařování je vždy balzámem na duši ❤️ Doporučuji všem ženám, které touží po sametové kůži a té nejlepší kvalitě péče. 😊

Tamara

Průvodkyně transformačními rituály – Cesta ženy, www.cestazeny.cz

CENÍK

Liftingové & lymfatické masáže obličeje

Masáže obličeje - služby:

Liftingová & lymfatická masáž obličeje včetně péče o pleť

Více info

Délka: 60 min.
1290 Kč

Kosmetická lymfatická masáž

Více info

Délka: 40 min.
900 Kč

Rezervace termínu

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara