Liftingová & lymfatická masáž obličeje

Ošetření pleti a dekoltu speciálními masážními technikami & pěstící výživnou péčí.

Naše pleť získá znovu zdravou barvu, je vyživená, vypnutá, velmi jemná na dotek a projasněná. Výsledkem manuálního faceliftingu je tedy nejen prokazatelně mladší a zářivější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Jedná se též o plně „spinkací ošetření“:-)

Velmi doporučuji tuto účinnou kosmetickou metodu.

Tara

Neinvazivní metoda

Metoda, která dokáže bez pomoci skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření vyhladí vrásky, zregeneruje a napne pleť a Váš obličej se doslova rozzáří novou vitalitou.

Významná regenerace

Používají se při něm systematické hmaty, které působí na mimické svaly v obličeji a na krku a zlepšují prokrvení kůže. Dochází tak významné regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek metabolismu a k úbytku podkožního tuku.

Hluboký odpočinek

Velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Ošetření trvá 60 minut.

Proměňuje výraz obličeje

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient/ka odchází zcela s novou tváří.

Přirozená detoxikace

Pleť je vypnutá, zvyšuje se její pružnost, vrásky jsou účinně zjemněny, krevní mikrocirkulace se včetně funkce lymfatického systému obnovuje a uzdravuje, dochází tak k přirozené detoxikaci.

"Zeštíhluje" obličej

Též často pozorujeme efekt, kdy je náš obličej doslova „zeštíhlen“ odplavením přebytečných nahromaděných látek v naší pokožce. Výrazný efekt pozorujeme i u kruhů pod očima zejména při nateklých váčcích.

DALŠÍ INFORMACE

Zkušenosti klientek

Dodnes som vďačná, že som dostala doporučenie na kozmetické ošetrenie u Tary…vždy si užívam a Tara má mnoho vecí dosť zrovnaných a vďaka rokom praxe, ktorým sa kozmetike venuje. Neprepadáva rychlo trendom a na prvom mieste je vždy to, aby ošetrenie či prípravky boli prírodné – žiadne zázraky za minutu, ktoré sa potom v dlhodobom horizonte na tvári nepekne odrazia. Ošetrenie je spojené so svetelnou terapiou a masážou rúk, čo je úžasný bonus. Vie doporučiť to rokmi overené, jednoduché a účinné.,.s presahom mimo kozmetiku. Necítite sa tam ako u predajcu kozmetických výrobkov, čo často býva, naopak je tam velmi slobodná atmosféra plná kľudu 🙂

(recenze Facebook)

Lucia K.

Skvělá kosmetika spojená s relaxací a velmi příjemné prostředí.

(recenze Google)

Hana Dostálová

Paní Tara je profesional a já si u ní vždy skvěle odpočinu🤗

(recenze Google)

Jindřiška Kapusňaková

Do studia se moc ráda vracím. Profesionalita, bezpečí, harmonie, tak bych ho popsala. Děkuju L

(recenze Google)

Lucie Benešová

Profesionální péče, krásné prostředí a ideální lokalita.

(recenze Google)

Sofie Futó

Strašně milá a empatická paní, byla jsem poprvé na brazilce a mám velmi dobrou zkušenost a všem doporučuji 🙂

(recenze Google)

Eva Goldšmídová

Příjemná kosmetika. Profi, cítíte se jako v bavlnce a navíc si krásně odpočinete. Moc příjemná zkušenost. Vřele doporučuji :)

(recenze Google)

Kateřina Tygl

S přístupem, službou poskytování péče a informací, s prostorem a domluvou jsem byla více než spokojená. Doporučuji – zkuste i Vy.

(recenze Google)

Linda S.

PRAHA

CENÍK

Liftingové & lymfatické masáže obličeje

Masáže obličeje - služby:

Liftingová & lymfatická masáž obličeje včetně péče o pleť

Více info

Délka: 60 min.
1200 Kč

Kosmetická lymfatická masáž

Více info

Délka: 40 min.
900 Kč

Rezervace termínu

Vaše celé jméno*
Email*
Telefonní číslo*
Preferované datum/y
Preferovaný čas/y
Zpráva & dotazy
Newsletter

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara