Depilace cukrovou pastou

DEPILACE JAKO POHLAZENÍ

Depiluji cukrovou pastou již více než 12 roků a stále jen s tou nejlepší zkušeností.

Při dlouhodobé opakované depilaci začínají růst tenčí a slabší chloupky. Vlastní depilace je snadnější a časově rychlejší. Dochází ke značnému omezení množství chloupků (někdy až na cca 30%) a na některých místech již k trvalé depilaci (chloupek již nenaroste). Je zachováno zdraví pokožky.

Zde jsou důvody, proč k depilaci používám pouze cukrovou pastu, a zvláště značku PANDHY´S™.

Mohu vřele doporučit.

Tara

Zcela přírodní produkt

Cukrová pasta je k depilaci a peelingům používána po velmi dlouhou historii (první zmínky pocházejí již z doby královny Kleopatry). Základní surovinou je cukr,  je tak zcela přírodním a léty prověřeným produktem.

Patentovaná technologie

Cukrová pasta zn. PANDHY´S™ je vyráběna patentovanou technologií, neobsahuje „obyčejný cukr“, ale je to směs monosacharidů, obsahuje stejnou glukózu, jakou produkuje náš organismus.

Hypoalergenní

Pasta je hypoalergenní, nezpůsobuje žádné alergické reakce. Nanáší se na pokožku zahřátá na teplotu těla – chrání tak naši kůži při depilaci.

Depiluje krátké chloupky

Lze depilovat i velmi krátké chloupky 2-3 mm, zpravidla dokáže odstranit z folikulu i podélně zarostlé chloupky.

Po směru růstu

Chloupky jsou vytrhávány po směru růstu, jedná se o velmi jemnou depilaci. Tímto je též sníženo riziko přetrhávání chloupků a jejich okamžitému opětovnému růstu.

Precizní dočištění

Na dané depilované místo se můžeme vícekrát vracet až k úplnému dočištění chloupků.

Bez oleje a citrónové šťávy

Cukrová pasta PANDHY´S™ neobsahuje citrónovou šťávu (zvyšuje riziko alergické reakce na pokožce a je velmi citlivá na UV záření) a ani olej (zamezuje spolehlivému přilnutí na pokožku a proniknutí aktivních látek do folikulu).

Dlouhotrvající účinky

Pokožka je po cukrové depilaci hladká zpravidla 3-5 týdnů. Případné zarůstání chloupků po depilaci cukrovou pastou se objevuje jen velmi výjimečně – v takovém případě je zákaznici doporučena domácí péče mezi depilacemi.

Peeling depilovaných míst

Při samotné depilaci zároveň dochází k peelingu ošetřovaných míst – velmi efektivní odstranění odumřelých kožních buněk, aniž by docházelo k jakémukoliv narušování vrstvy živých kožních buněk. Proto můžeme depilovat i při ekzémech a psoriáze.

Play Video

DALŠÍ INFORMACE

Pokožka je očištěna a připravena k depilaci pomocí speciálních doprovodných produktů.

Hmota je pečlivě vmasírována do pokožky, dochází k obalení chloupků.

Cukrová pasta PANDHY´S™ umožňuje díky svému složení a velikosti molekuly glukózy v ní obsažené, aby pronikla až k folikulu, který změkčí a uvolní. Odstranění chloupků je tak snadnější a depilace se tak stává velmi jemnou až bezbolestnou.

Následně je vmasírovaná hmota zpravidla ruční technikou odstraněna společně s chloupky, tento celý postup se opakuje až k dosažení čistě oddepilované pokožky.

Na závěr je aplikováno speciální pečující a ochranné mléko PANDHY´S™, které rovněž zajistí rozpuštění jakýchkoliv posledních zbytků depilační pasty z pokožky.

***

Pro maximální i časový komfort klientky pracuji též s metodou PANDHY´S™ FlexEpil – depilace pomocí speciálně vyvinutých elastických proužků a cukrového gelu. Tato metoda značně urychluje depilaci nohou, následně se kombinuje s dočišťováním ruční technikou.

Cukrová pasta i gel se v případě potřeby snadno odstraní teplou vodou jak z pokožky, případně z textilu či jakéhokoliv jiného povrchu. Pokožka se po depilaci nikdy nelepí, je zcela čistá.

Cukr díky vysoké koncentraci zabraňuje množení bakterií jak na kůži, tak v kelímku.

Před depilací ideálně neošetřujte pokožku žádnými přípravky na bázi olejů a mastných složek.

Přicházíte-li na depilaci úplně poprvé, prosím, mějte chloupky na délku cca aspoň 0,5-1 cm, případně delší či v přirozené délce.

Pro depilaci podpaží, a zvláště brazilskou depilaci, je potřeba mít chloupky zkrácené ideálně taktéž na cca 1 cm, případně o kousek delší, v opačném případě by se cukrová pasta do delších chloupků zamotávala. Chloupky mějte tedy ideálně předem zaholeny a nechány dorůst do této délky nebo případně jen zastřiženy (nejlépe speciálním strojkem).

Po depilaci chraňte pokožku před slunečním zářením po dobu 24 hodin.

  • výrazně vystouplé znaménko
  • phlebitis (zánět žil)
  • křečové žily
  • bradavice
  • různá poranění
  • čerstvá zranění
  • vnitřní partie uší
  • mužské tváře

Cukrovou pastou může být většina diabetiků depilována, protože pasta se nanáší zahřátá na naši tělesnou teplotu a nestrhává sebou vnější tenkou vrstvu kůže (depilace diabetiků voskem se vzhledem k jeho teplotě a zátěži pro pokožku nedoporučuje). Klientům s cukrovkou je však obecně doporučena před depilací konzultace s lékařem.

Výrobky PANDHY´S™ získaly v roce 2006 v Paříži Evropskou inovační cenu Pierantoni.

Rodinná firma CosMed Kft. založená v roce 2004 vyrábí a distribuuje patentované produkty.

PANDHY´S™ Safe Cosmetics a kvalitní profesionální depilační cukrové pasty. Původní plány zakladatelů PANDHY’S™ byly mnohonásobně překročeny: několik set výrobků výhradně přírodního charakteru znají dnes profesionálové i všichni vyznavači kvalitní kosmetiky ve více než čtyřiceti zemích pěti kontinentů. Za dobu své existence získala společnost řadu mezinárodních ocenění a profesionálních uznání, což podpořilo komerční úspěch značky PANDHY´S™. Značka nadále investuje do výzkumu, inovace a průběžného rozvoje.

Cukrová pasta zn. PANDHY´S není testovaná na zvířatech.

Zkušenosti klientek

Do studia se moc ráda vracím. Profesionalita, bezpečí, harmonie, tak bych ho popsala. Děkuju L

(recenze Google)

Lucie Benešová

Profesionální péče, krásné prostředí a ideální lokalita.

(recenze Google)

Sofie Futó

Strašně milá a empatická paní, byla jsem poprvé na brazilce a mám velmi dobrou zkušenost a všem doporučuji 🙂

(recenze Google)

Eva Goldšmídová

Děkuji za nádherné kosmetické služby, kosmetiku s přírodními úžasnými produkty, nádherné tvarování a barvení obočí, světelnou terapii, která pomohla mé pleti, a další. Pobyt ve studiu, v rukách vzácné Tary, je opravdu velký zážitek. Odcházela jsem opět jako žena, opečovaná, vyladěná, spokojená. Velmi děkuji, doporučuji a těším se brzy znovu na tu nádhernou, voňavou péči. S vděčností Veronika

(recenze Google)

Veronika Pavlů

PRAHA
Velmi jemné pohlazení po těle i duši…
Ve studiu je cítit klid, bezpečí a povznášející vůně od české kosmetiky a aromaterapie Nobilis Tilia, která uvolní a odnese na chvíli do říše snů.
Tara má profesionální a zároveň empatický přístup, který dodá ženě pocit, že je jedinečná…

Tereza K.

PRAHA

Navštívila jsem TaraScarlett Bio Beauty studio tento týden a byla jsem VELICE SPOKOJENÁ! Dostala jsem nadstandartní péči. Velmi mile mě překvapila masáž rukou, i vůně produktů a jejich jemnost, které Tara při kosmetické péči použila. VŘELE DOPORUČUJI!!!!

Ilonka M.

Praha

Miluju to u Tary. Je to jako přijít do chrámu. Bio silice a oleje, úžasná péče, krásná ženská energie. Odpočinek, vznešenost, silná sdílení a vše, co do kvalitních ženských „lázní“ patří. PS: jsem totálně závislá na ajurvédickém bylinném peelingu a kosmetickým ošetřením lipovou řadou a gerániovou biofází.

Karolína Fakheri Tehrani

Ošetření a péče u Tary to je vždycky úžasná, trpělivá, krásná práce za použití kvalitních, přírodních produktů, naprostá důvěra, odpočinek, zkrátka skvělé, děkuji! A mimochodem výsledek Taro – jsi kouzelnice. :)

Veronika P.

Praha 5

Tara mi depiluje podpaží, třísla (někdy i brazilku) a nohy již mnoho let. Její péče je vždy precizní, téměř bezbolestná a decentní. Její krásné ženské vyzařování je vždy balzámem na duši ❤️ Doporučuji všem ženám, které touží po sametové kůži a té nejlepší kvalitě péče. 😊

Tamara

Průvodkyně transformačními rituály – Cesta ženy, www.cestazeny.cz

CENÍK

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou - služby:

Lýtka / Stehna (jednotlivě)

Více info

Délka: 45 min.
690 Kč

Celé nohy

Více info

Délka: 75 min.
1200 Kč

Celé ruce

Více info

Délka: 30 min.
490 Kč

Předloktí

Více info

Délka: 20 min.
370 Kč

Podpaží

Více info

Délka: 20 min.
390 Kč

Horní ret/brada/tváře – v rámci depilace

Více info

Délka: 10 min.
á 140 Kč

Třísla

Více info

Délka: 20 min.
390 Kč

Depi celé „bikiny“

Více info

Délka: 30 min.
590 Kč

Brazilská depilace (pouze pro ženy)

Více info

Délka: 50 min.
890 Kč

Rezervace termínu

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara