Zdobení ženského podbřišku AFRODITA

IMG_9796

Milé ženy,

je mi ctí představit vám unikátní službu překrásného zdobení ženského (nejen) podbřišku, která vzniká ve spolupráci s kněžkou, umělkyní a odbornicí na mehndi (malování hennou na tělo) Sofií-Tamarou Schmidt.

Slavností, posvátné, smyslné, intimní zdobení k příležitosti svatby, Valentýna, oslavy, výročí, rituálů, svátků,…

Je určeno všem ženám pro jakoukoliv příležitost, ke které ucítí volání této krásy oslavující jejich ženství, krásy, která může i nemusí být sdílena s milovaným mužem.

Dar uctění a oslava ženské krásy a jejího lůna.

Unikátnost pro toto nádherné zdobení přináší právě SPOJENÍ brazilské depilace cukrovou pastou & ozdobení henna malováním.

O depilaci cukrovou pastou Pandhy´s a jejích benefitech si můžete přečíst na tomto webu BIO Beauty Studia s odkazem v hlavním menu „Služby“. O zdobení hennou najdete veškeré potřebné informace v jednotlivých článcích na mém blogu „Depilace & Zdobení hennou“ a to s poděkováním Sofii za jejich poskytnutí a sdílení.

Je třeba, aby se žena objednala s předstihem přede dnem, kdy si přeje mít zdobení zcela hotové a v té největší kráse.

Postup je následující a je třeba jej dodržet, respektuje vše potřebné pro takto krásný výsledek, jež sdílíme na fotografiích, je důležitý rovněž pro péči o vaši pokožku:

1. Provedení brazilské depilace v BIO Beauty Studio.

2. Po depilaci třeba počkat alespoň 24 hodin, aby kůže zcela regenerovala. Teprve potom je možné zdobení hennou.

3. Následně se henna postupně vstřebává do kůže a další 2-3 dny tmavne do své finální barvy – na konci bude potom toto váš den, kdy bude zcela hotovo do slavnostní krásy.

Objednejte se tedy, prosím, vždy s předstihem a to vzájemně v souladu s termínem na depilaci a termínem na malování. Tzn. první termín depilace + cca 24 hod. pauza + tedy za 1 – cca max. 3 dny henna termín, aby zdobení co nejdéle vydrželo krásné na čisté pokožce bez počínajících chloupků.

Zdobení hennou je dočasné „tetování“ – konkrétně na podbřišku vydrží dle našich zkušeností cca 10 dní, potom se pomalu ztrácí. Obdržíte přesné doporučení, jak správně o své zdobení pečovat.

CENÍK: Brazilská depilace cukrovou pastou Pandhy´s 790,- Kč + Henna malování – ženský podbřišek – AFRODITA – 800,- Kč.

Pro objednání je třeba kontaktovat zvlášť mne a zvlášť Sofi, vše společně doladíme tak, abychom vám vyšly maximálně vstříc.

KONTAKT depilace a BIO Beauty Studio: Tara Scarlett, tel.: (+420) 608 203 026, email info@biobeautystudio.cz, fb @biobeautystudio

KONTAKT henna zdobení: Sofia-Tamara Shmidt, tel.: (+420) 773 969 872, email henna@sofiatamara.com, IG @mymehndi.prague, web www.sofiatamara.com/henna

Prohlédněte si fotogalerii *

Samotnou depilaci lez upravit přesně na přání klientky. Taktéž vzor malby hennou. FOTO: T.S. Shmidt
FOTO: T.S. Shmidt
FOTO: T.S. Shmidt

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara