BIO LÍČENÍ

Líčím zejména s australskou dekorativní bio kosmetikou značky Inika Organic a Zuii Organic. Rovněž mohu vřele doporučit produkty nejen těchto značek k nákupu pro osobní domácí použití. Pro klientky zajišťuji též poradenství a nákup vybraných produktů.

Mé zkušenosti ukazují, jak skvěle dnes již organická bio dekorativní kosmetika funguje, jak je krásná a velmi přitažlivá i svými vůněmi, jak zároveň dokáže i pečovat o naši pleť. Nezanáší póry a nezatěžuje pokožku syntetickými látkami, naopak je hojivá, regenerační, hydratuje. Líčení může být denní jemné, ale i výrazné večerní. Dodržíme-li správné postupy, používáme-li produkty, které jsou vhodné pro naši pleť a barevné tóny, líčení skvěle vydrží po celý den. 

Líčení s bio dekorativní organickou kosmetikou je vskutku nádherný rituál přinášející při aplikaci radost a skvělý pocit trvající po celý den. Velmi doporučuji to zkusit a otevřít se tomuto novému zážitku:-)

OBJEDNÁNÍ líčení* nákup* poradenství*
Telefonicky 608 203 026; emailem tara@biobeautystudio.cz; přes web formulář ZDE

***
 
Více o organické bio dekorativní kosmetice vybraných značek:
Dekorativní kosmetika INIKA ORGANIC

INIKA ORGANIC je světově první organická make-up značka, která existuje už od roku 2006. Přinesla revoluční změnu v oblasti přírodního organického make-up. INIKA ORGANIC je profesionální přírodní kosmetika, která má výbornou výdrž, plně kryje a má vysokou pigmentaci. Nedělá kompromisy mezi barvou, kvalitou a účinností. Její produkty jsou šetrné jak k pokožce, tak k životnímu prostředí. Během chvilky dokázala získat celosvětové uznání a status důvěryhodné značky přírodního a organicky certifikovaného make-upu. Certifikovaná organická, veganská a Cruelty Free, neobsahuje žádné skryté ani škodlivé složky. Neobsahuje látky jako je například bismutový oxychlorid a mastek ani nanočástice. Díky výborné struktuře, vynikajícímu dodávání pigmentů a snadnému použití poskytuje INIKA přirozenou krásu bez kompromisů ve výdrži. Minerální sortiment INIKA využívá 100% přírodních minerálů, které poskytují výjimečné krytí a výrazné barvy pro váš dokonalý make-up na každý den.

INIKA využívá nejkvalitnější certifikované organické a přírodní ingredience k výrobě produktů, které jsou nejen estetické, ale i vyživující a ošetřují pokožku. Tekuté produkty obsahují hydratační certifikované organické přísady, jako je aloe vera, jojobový olej a zelený čajový extrakt, které dokáží vypnout a hydratovat pokožku. Výtažek z kakadu švestky se nachází ve většině produktů a je bohatým zdrojem vitaminu C, který má intenzivní hydratační a anti-age vlastnosti.

Dekorativní kosmetika ZUII ORGANIC

Australská dekorativní kosmetika ZUII ORGANIC obsahuje výtažky z květin, bylin, éterických a rostlinných olejů z ekologického zemědělství a více než 95% složek je v bio kvalitě.

ZUII ORGANIC dokazuje, že make-up může nejen nádherně vypadat, ale také prospívat pleti. Ze široké palety jejích líčidel, barev a odstínů si bez problémů vyberou i nejnáročnější klientky. Vedle dokonalého nalíčení ZUII přináší ještě něco navíc. Na rozdíl od konvenční kosmetiky nezanáší póry a nezatěžuje pokožku syntetickými látkami – nepřispívá tak k rozvoji akné, dermatitid, vysušování a podráždění pleti či předčasnému vzniku vrásek. Díky obsahu hojivých bylin se pokožka rychleji regeneruje, zůstává krásně hydratovaná a funguje tak, jak má. ZUII na obličeji nevytváří efekt umělé masky, naopak s pletí krásně splyne a působí zcela přirozeně. 

Make-upy, rtěnky či oční stíny nádherně voní po růži damašské, která má výrazné omlazující účinky a přispívá k hojení akné, jizviček či skvrn. Poupata jasmínu napomáhají vyrovnávat vlhkost pokožky a udržovat její elasticitu. Léčivý heřmánek propůjčuje dekorativní kosmetice ZUII zklidňující, hojivé a protizánětlivé účinky. Výjimečná kompozice blahodárných bio ingrediencí v čele s ricinovým, jojobovým a slunečnicovým olejem s pokožkou dokonale souzní, chrání ji a brání jejímu předčasnému stárnutí.

Konvenční kosmetika běžně obsahuje odpadní látky ropy, silikony, PEGy, parabeny, těžké kovy a jiné složky podezřelé z řady rizik pro lidské zdraví i pro životní prostředí. Kromě potenciální toxicity, karcinogenity a narušování hormonální aktivity jsou tyto látky pro lidské tělo nepřirozené a mohou být příčinou mnoha kožních problémů. Pleti nesvědčí ani častější zanášení přírodními minerály, které ji vysušují a mohou způsobovat akné i další kožní obtíže. ZUII je primárně vyrobená z rostlinných olejů a bylinek a přírodní minerály obsahuje pouze v neškodném minimálním množství.

ZUII obsahuje též širokou paletu barev, odstínů a různé druhy líčidel (denní, večerní, silně krycí make-up v řadě LUX atd.), ze které si jistě vybere každá žena.

Souzním se sloganem ZUII ORGANIC:

#NOSTE SVOJI TVÁŘ, BUĎTE SAMI SEBOU.

***

Zuii dekorativní kosmetiku si můžete prohlédnout na mém webu v sekci „Produkty“ – zadejte si filtr pouze pro značku „Zuii Organic“.

Pro klientky pořádám možnost nákupu bio dekorativní organické kosmetiky a odborného poradenství k výběru. Sledujte aktuality na mém webu, fb či na instagramu, můžete se také přihlásit pro odběr novinek emailem..

Zkušenosti klientek

Kosmetické ošetření u Tary je nadmíru příjemné. Cením si jejího profesionálního přístupu, znalosti přírodních produktů, které používá i absolutního nacítění na člověka, kterého má ve své péči. Pokud mohu porovnat s jinou zkušeností, naprosto oceňuji klid, kterým vás obklopí. Velmi oceňuji také skutečnost, že během aplikace pleťové masky probíhá velmi příjemná masáž rukou. Za sebe mohu vyjádřit jen dík.

Michaela Valová

www.nihave.cz

Líčení

Líčení bio dekorativní kosmetikou:

Denní jemné líčení (v rámci kosmetické péče)

Více info

Délka: 15 min.
290 Kč

Make-up bio denní

Více info

Délka: 40 min.
490 Kč

Poradenství & nalíčení & nákup bio dekorativní kosmetiky – speciální nabídka pouze pro klientky studia

Více info

Délka: 120 min.
1500 Kč

Rezervace termínu

máte zájem o líčení? zanechte mi zprávu

Vaše celé jméno*
Email*
Telefonní číslo*
Preferované datum/y
Preferovaný čas/y
Zpráva & dotazy
Newsletter

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara