BIO LÍČENÍ

Svým klientkám vřele doporučuji australskou dekorativní bio kosmetiku Zuii Organic. Mé zkušenosti ukazují, jak skvěle funguje, jak je krásná, voňavá a také i pečující pro naši pleť. Nezanáší póry a nezatěžuje pokožku syntetickými látkami, naopak je hojivá, regenerační, hydratuje. Obsahuje výtažky z květin, bylin, éterických a rostlinných olejů z ekologického zemědělství a více než 95% složek je v bio kvalitě.

Líčení se Zuii je vskutku nádherný rituál přinášející při aplikaci radost a skvělý pocit trvající po celý den. Kvalita této kosmetiky se svojí funkčností minimálně vyrovná té konvenční, pro mne ji naopak celistvou kvalitou zcela překonává. Zuii obsahuje též širokou paletu barev, odstínů a různé druhy líčidel (denní, večerní, silně krycí make-up v řadě LUX atd.), ze které si jistě vybere každá žena.

Pleť nalíčená Zuii vypadá zcela přirozeně, ingredience této kosmetiky s pletí splynou a zanechávají ji příjemnou na dotek.

Souzním se sloganem Zuii Organic

#NOSTE SVOJI TVÁŘ, BUĎTE SAMI SEBOU.

***

Zuii dekorativní kosmetiku si můžete prohlédnout na mém webu v sekci “Produkty” – zadejte si filtr pouze pro značku “Zuii Organic”.

Pro své klientky mimo jiné pravidelně pořádám možnost nákupu této kosmetiky a odborného poradenství k výběru. Sledujte aktuality na mém webu, fb či na instagramu, můžete se také přihlásit pro odběr novinek emailem.

 

Zkušenosti klientek

Kosmetické ošetření u Tary je nadmíru příjemné. Cením si jejího profesionálního přístupu, znalosti přírodních produktů, které používá i absolutního nacítění na člověka, kterého má ve své péči. Pokud mohu porovnat s jinou zkušeností, naprosto oceňuji klid, kterým vás obklopí. Velmi oceňuji také skutečnost, že během aplikace pleťové masky probíhá velmi příjemná masáž rukou. Za sebe mohu vyjádřit jen dík.

Michaela Valová

www.nihave.cz

CENÍK LÍČENÍ

Denní líčení v rámci kosmetického ošetření

Více info

Délka: 10 min
190 Kč

Rezervace termínu

máte zájem o líčení? zanechte mi zprávu

Vaše celé jméno*
Email*
Telefonní číslo*
Preferované datum
Preferovaný čas
Zpráva & dotazy
Ochrana osobních údajů*
Newsletter