Henna od Sofi

IMG_0930

Sdílím zde s dovolením a radostí o henna malování od Sofi.

Sofi je kněžka, malířka a odbornice na mehndi, nebo-li malování hennou na tělo. Nabízí henna rituály a okrasné zdobení. Henna rituál nám pomáhá se vrátit k sobě, ke své podstatě, ke své ženské esenci. Uctít své tělo a požehnat své tělesné schránce.

Oslavujte krásu a pečujte o své tělo a duši s hennou. – Sofia –

Mehndi (mehendi, henna, hina apod.) – je starodávné umění zdobení kůže hennou, dočasné neinvazivní „tetování“.

Sofi používá jenom domácí bio henna pastu (přírodní hnědá barva), kterou připravuje sama.

Umění mehndi je velmi různorodé, hluboké a magické. Malování hennou vnímá jako své poslání. Pracuje v různých stylech, takže pokud se nejedná o henna rituál, vždy může upravit vzor/design tak, aby se vám co nejvíce líbil.

Je fascinována posvátným jazykem symbolů a samozřejmě krásou vzorů vytvořených hennou. Věří, že si také zamilujete ten pocit jemností, ženskostí a síly, který zažijete s henna designem na kůži.

Ozdobí vás hennou <3 Působí hlavně v Brandýse nad Labem, který se nachází v blízkosti Prahy a je dobře dostupný jak MHD (cca 40 min. z centra Prahy), tak autem (max. 30 min. z centra Prahy). Ve speciálních případech může také přijet za vámi domů.

Mezi elitní klienty Sofi patří: Qatar Airways, Moneta Bank, Gepard Finance, Mama Shelter a jiní. Spolupodílela se na programu Sisterhood a ecstaticmama.cz, kde představuje Belly blessing. Přednáší o henně v rámci festivalů jako OBZORY, Mezidvorky, Holiday World 2020 aj.

Provede vás též HENNA RITUÁLEM.

Pokud se chcete naučit pracovat s hennou, můžete se objednat na její HENNA WORKSHOP nebo master class určený pro jednotlivce nebo skupinu.

Hledáte-li zajímavý, krásný a originální dárek pro vaše milované, MEHNDI VOUCHER od Sofi rozhodně udělá radost.

HENNA KATALOG najdete ke stažení ZDE

KONTAKT:

www.sofiatamara.com/henna

www.atelierpozitiv.cz 

DOVOLTE KOUZLU HENNY VSTOUPIT DO VAŠEHO ŽIVOTA.

FOTO: S.F. Shmidt

Odběr novinek

S radostí sdílím tipy & návody pro celistvou BIO Beauty ženy. Rovněž další zajímavé informace a inspiraci pro Život. Dozvíte se také o připravovaných akcích. Budu se těšit:-) Tara